پودر کاکائو اسپانیا

قیمت پرفروش ترین مارک پودر کاکائو اسپانیایی | SOREN

 

پودر کاکائو یکی از محصولات پرمصرف در بازار ایران محسوب می‌شود. از این پودر علاوه بر مصارف خانگی در تولید محصولات غذایی مختلفی استفاده می‌شود. پودر کاکائو یکی از مواد اولیه کارخانه‌های تولید شیرینی و شکلات است. در این کارخانه‌ها انواع برندهای مختلف پودر کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرد. کشور اسپانیا نیز یکی از تولیدکنندگان پودر کاکائو مرغوب است که محصولات خود را به ایران نیز صادر می‌کند. پودرهای کاکائو اسپانیایی دارای برندهای مختلفی هستند. قیمت پودر کاکائو اسپانیایی با توجه به نوع برند آن تعیین می‌شود.

مشخصات پودر کاکائو اسپانیایی

مشخصات پودر کاکائو اسپانیایی

اگر بخواهیم مشخصات پودر کاکائو اسپانیایی را بیان کنیم باید گفت که این نوع پودر کاکائو جزء یکی از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین پودرهای جهان است. به همین دلیل در کارخانه‌های تولیدی ایران مورد استقبال قرارگرفته و از برندهای مختلف آن در تولید محصولات استفاده می‌کنند. پودر کاکائو کارگیل، پودر کاکائو مونر و پودر کاکائو ناترا برخی از برندهای معروف پودر کاکائو اسپانیایی محسوب می‌شوند. بیشتر این برندها هر دو نوع پودر کاکائو آلکالایز و طبیعی را به فروش می‌رسانند؛ اما ازآنجایی‌که در کارخانه‌های تولیدی ایران بیشتر از پودر کاکائو آلکالایز استفاده می‌شود؛ در بازار ایران بیشتر نوع آلکالایز این برندها موجود است.

طعم و عطر فوق‌العاده، رنگ دهی مناسب و درصد چربی استاندارد از مشخصات و ویژگی‌های پودر کاکائو اسپانیایی است. این پودرها در بسته‌بندی‌های مختلفی عرضه می‌شوند. قیمت پودر کاکائو اسپانیایی فله‌ای کمتر از میزان قیمت خرید جزئی است؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود این پودرها را به‌صورت عمده خریداری نمایید.

آخرین لیست قیمت پودر کاکائو اسپانیایی

قیمت پودر کاکائو اسپانیایی

پودرهای کاکائو اروپایی قیمت بیشتری نسبت به پودرهای کاکائو ترکیه‌ای و آفریقایی دارند. کاکائو اسپانیا نیز از این قاعده مستثنا نیست. علت این افزایش قیمت بالا بودن هزینه‌های تولید در کشورهای اروپایی و کیفیت محصولات تولیدی آن‌ها می‌باشد. قیمت پودر کاکائو اسپانیایی در رنج قیمت پودر کاکائو هلندی است. البته میزان قیمت برندهای مختلفی متفاوت است. مثلاً برند مونر دارای قیمت کمتری نسبت به سایر برندهای اسپانیایی می‌باشد؛ بنابراین میزان قیمت کاکائو اسپانیایی با توجه به برند، نوع پودر کاکائو (آلکالایز-طبیعی)، درصد چربی، نوع بسته‌بندی و روش خرید متفاوت است. برای اطلاع از آخرین لیست قیمت پودر کاکائو اسپانیایی می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین این محصول مراجعه نمایید.

تأمین‌کننده پودر کاکائو کارخانه‌های تولیدی

تأمین‌کننده پودر کاکائو کارخانه‌های تولیدی

سورن یکی از مراکز تأمین‌کننده پودر کاکائو کارخانه‌های تولیدی شکلات و شیرینی می‌باشد. این مجموعه انواع برندهای خارجی اصل و باکیفیت پودر کاکائو را به‌صورت عمده عرضه می‌کند. قیمت پودر کاکائو اسپانیایی بازرگانی سورن نسبت به سایر مراکز بسیار مناسب است. جهت خرید انواع مواد اولیه شکلات ازجمله پودر کاکائو با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا