شکلات تخته ای

شرکت شکلات تخته‌ای آنیه | خرید کارعمده ای کارخانه

 

شکلات یکی از محصولات غذایی خوشمزه و پرمصرف است. شکلات‌ها دارای انواع مختلفی هستند و کاربردهای متفاوتی دارند. شکلات تخته‌ای یکی از محصولاتی است که به‌عنوان مواد اولیه شکلات، کیک و شیرینی مورداستفاده قرار می‌گیرد. شکلات‌های تخته‌ای به‌صورت عمده و در کارتن‌های ۱۲ کیلویی به فروش می‌رسند. در هر بسته ۴ تخته شکلات ۳ کیلویی وجود دارد. برندهای مختلف ایرانی و خارجی درزمینهٔ تولید شکلات تخته‌ای فعالیت می‌کنند. شرکت شکلات تخته‌ای آنیه نیز یکی از برندهای معتبر است که دارای چندین سال سابقه می‌باشد. محصولات این برند از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند و در بسته‌بندی‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

شرکت صنایع غذایی آنیه

شرکت صنایع غذایی آنیه

برند آنیه در ابتدا با نام صنایع غذایی حشمتی و در سال ۱۳۴۵ فعالیت خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۴ مجموعه تولیدی خود را گسترش داده و در تولید محصولات خود از ماشین‌آلات صنعتی و به‌روز و نیروهای خبره استفاده کرد. این برند از سال ۱۳۹۰ نام خود را به نام شرکت صنایع غذایی آنیه تغییر داد. آنیه محصولات خود را با آنالیزهای دقیق آزمایشگاهی و مطابق با استانداردهای لازم تولید می‌کند. شرکت شکلات تخته‌ای آنیه در تولید محصولات از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده می‌کند. محصولات این برند ضمن دارا بودن کیفیت بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند. برند آنیه علاوه بر شکلات تخته‌ای درزمینهٔ تولید انواع متنوع شکلات و شیرینی فعالیت می‌کند. محصولات آنیه در بسته‌بندی‌های مناسب و به‌صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسند.

 

شکلات تخته‌ای مناسب برای قنادی

شکلات تخته‌ای مناسب برای قنادی

شکلات‌های تخته‌ای در طعم‌ها و انواع مختلفی عرضه می‌شوند و دارای دو نوع کلی تلخ و شیرین هستند. شکلات موزی، شکلات توت‌فرنگی، شکلات وانیلی، شکلات کاکائویی و… برخی از طعم‌های شکلات تخته‌ای هستند. شکلات تخته‌ای مناسب برای قنادی می‌تواند هریک از طعم‌های ذکرشده را دارا باشد. انتخاب شکلات تخته‌ای مناسب بستگی به محصول تولیدی شما خواهد داشت. البته در تولید شکلات بیشتر از طعم‌های تلخ این نوع شکلات استفاده می‌شود. برخی از این شکلات‌ها بی‌بو و برخی دارای بوی مطبوعی هستند. می‌توان با توجه به نوع محصولات خود یکی از آن‌ها را خریداری کرد؛ اما مهم‌ترین نکته این است که برندهای باکیفیت و مرغوب خریداری شود تا میزان کیفیت محصولات غذایی تولیدی افزایش یابد. خرید از شرکت شکلات تخته‌ای آنیه باعث حفظ کیفیت محصولات شما خواهد شد.

 

خرید بی‌واسطه از شرکت شکلات تخته‌ای آنیه

شرکت شکلات تخته‌ای آنیه

خرید بی‌واسطه از شرکت شکلات تخته‌ای آنیه این مزیت را دارد که از کیفیت محصول مطمئن شده و می‌توان انواع متنوع شکلات تخته‌ای را با کمترین قیمت خریداری کرد. برای ثبت سفارش‌های عمده خود می‌توانید با واحد فروش مجموعه در تماس باشید.

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا