شکلات
خانه / پودر کاکائو / فروش پودر کاکائو نچرال تلخ در شرکت بازرگانی cacao powder

فروش پودر کاکائو نچرال تلخ در شرکت بازرگانی cacao powder

فروش پودر کاکائو نچرال به همراه کیسه های ۲۵ کیلویی صورت می گیرد. در صنایع غذایی، چند ماده اولیه هستند که بسیار پر مصرف و مهم می باشند که پودر کاکائو از همین مواد پایه ای مهم محسوب می شود.

فروش پودر کاکائو نچرال

روند تولید پودر کاکائو این گونه است که این پودر را از دانه های درخت کاکائو خارج می نمایند به این صورت که دانه ها را از میوه اش جدا نموده و آن را خشک می کنند. پس از خشک شدن، رنگ دانه ها از سفید به قهوه ای تغییر می کند و می ‌توان با پودر نمودن آن به چندین ماده اولیه مهم از جمله پودر کاکائو و کره کاکائو دست یافت. پودری که از خشک شدن این دانه ها به دست می آید حاوی مقداری کره کاکائو است که با جداسازی آن یک پودر خالص به دست می آید. این پودر خالص را پودر کاکائو نچرال یا پودر کاکائو طبیعی می نامند.

درون پودر کاکائو natural هیچ نوع افزودنی وجود ندارد و کاملا خالص است. رنگ آن قهوه ای روشن می باشد و مزه بسیار تلخی هم دارد که این طعم باعث استفاده از آن در  تولید شکلات های تلخ شده است.

تولید کنندگانی که نیاز به این محصول در کیفیت بالا دارند با ما در ارتباط باشند تا این محصول را به موقعیت مراکز آنها ارسال نماییم. پودر کاکائو دیگری که کاربرد گسترده ای دارد به نام پودر کاکائو آلکالایز یا قلیایی شده و یا هلندی معروف است. این پودر خوراکی برگرفته از مدل نچرال می باشد با این تفاوت که در آن چندین مواد جهت کاهش تلخی اش افزوده شده است و رنگ آن نیز تیره می باشد.

خرید و فروش پودر کاکائو نچرال Natural cocoa powder

خرید و فروش پودر کاکائو نچرال Natural cocoa powder

خرید و فروش پودر کاکائو نچرال Natural cocoa powder در شکلات سازی به وفور تکرار می شود. در واقع، بیشترین استفاده از پودر کاکائو در صنعت شکلات سازی و شیرینی جات می باشد و مدل نچرال آن که بسیار تلخ است در تولید شکلات های رژیمی یا شکلات های تلخ کاربرد دارد. ضمن اینکه، پودر کاکائو آلکالایز نیز در مجموعه ما موجود است و تولید کنندگان می توانند با تهیه این پودر خوراکی، تنوع محصولات خود را افزایش داده و اقدام به تولید چندین مدل شکلات و شیرینی نمایند.

برندهای موجود در بازرگانی سورن

برندهای موجود در بازرگانی سورن

در قسمت زیر به برندهای موجود در بازرگانی سورن اشاره شده است:

  • پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه
  • پودر کاکائو کارگیل هلند
  • پودر کاکائو اپرا فرانسه
  • پودر کاکائو ناترا اسپانیا
  • پودر کاکائو جامبی اندونزی و …

ارسال مستقیم پودر کاکائو کیلویی تلخ به سراسر ایران

ارسال مستقیم پودر کاکائو کیلویی تلخ به سراسر ایران

با ارسال مستقیم پودر کاکائو کیلویی تلخ به سراسر ایران دیگر نیاز به مراجعه حضوری به شرکت های بازرگانی نیست. با این روش تولید کنندگان سراسر کشور می توانند به انواع مواد اولیه دسترسی داشته باشند و محصولات مرغوبی را تولید و روانه بازار کشور نمایند. در واقع، مهم ترین موضوعات در خصوص تولید شکلات ها و شیرینی ها، مواد اولیه آنها و نحوه تولیدشان می باشد که خوشبختانه تولید کنندگان ایرانی تبحر لازم را دارند و تنها بایستی مواد اولیه مرغوب در اختیارشان قرار داد.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر کاکائو تیره

قیمت پودر کاکائو تیره Fat 12 با FFA 1.75 وارداتی

قیمت پودر کاکائو تیره با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. پودر کاکائو …

Call Now Buttonتماس با ما