پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو آلکالایز عمده تیره & دارک PH 7.7

یکی از شلوغ ترین بخش های ما، بخش فروش پودر کاکائو آلکالایز عمده (Alkalized Cocoa Powder) است. این محصول به نسبت نوع دیگر پودر کاکائو که نچرال نام دارد فروش بالاتری داشته که دلیل این فروش بالا، مصارف زیادی است که در حیطه های مختلف صنایع غذایی دارد.

فروش پودر کاکائو آلکالایز عمده

در واقع تولید کنندگان در بیشتر کشورها از جمله ایران، از این مدل پودر کاکائو استفاده می کنند که این استقبال گسترده از این پودر کاکائو موجب واردات عظیم آن به کشور شده است. در ادامه، به بررسی پودر کاکائو آلکالایز پرداخته ایم و نحوه فروش آنلاین آن را نیز توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

فروش پودر کاکائو آلکالایز عمده

فروش پودر کاکائو آلکالایز عمده

ما فروش پودر کاکائو آلکالایز عمده را با مناسب ترین قیمت و بهترین بسته بندی انجام می دهیم. از تفاوت هایی که این پودر کاکائو در مقایسه با پودر کاکائو طبیعی دارد می توان به عطر آن اشاره کرد. عطر این پودر کاکائو ملایم تر از نمونه طبیعی آن می باشد و از نظر رنگ نیز تیره تر است. ترکیب پودر کاکائو آلکالایز با دیگر مواد پایه ای منجر به تولید یک محصول بسیار خوش طعم با عطری دلپذیر می شود.

پودر کاکائو آلکالایز چیست؟

پودر کاکائو آلکالایز چیست؟

پیش از پرداختن به این پرسش که پودر کاکائو آلکالایز چیست؟ نخست کمی درباره ریشه پودر کاکائو صحبت می کنیم. درخت کاکائو، درختی است که مخصوص مناطق گرمسیری بوده و تنها در این مناطق قابل کاشت است. در این درخت، دانه هایی شروع به رشد می کنند که می توان از آن ها پودر کاکائو را به دست آورد. روش به دست آوردن پودر کاکائو نیز به این صورت است که دانه های درخت کاکائو را بعد از خشک شدن با کمک روش هایی فرآوری می نمایند.

فرآیندهایی که موجب تبدیل این دانه ها به پودر کاکائو می شود به ترتیب عبارتند از بو دادن دانه کاکائو، غربالگری، آسیاب کردن، جدا سازی چربی، قلیایی نمودن و در آخر پودر کردن که محصول نهایی آن، پودرهای کاکائویی است که در مشاغل غذایی بسیار پرکاربرد می باشد به خصوص مشاغل مرتبط به تولید انواع شیرینی، نوشیدنی های گرم و سرد و همینطور دسرهای مختلف که در ترکیب شان از پودر کاکائو استفاده می شود.

توجه داشته باشید که دو نوع پودر کاکائو در بازار عرضه می شود که یکی از آنها پودر کاکائو طبیعی نام دارد و دیگری به پودر کاکائو آلکالایز معروف است. پودر کاکائو طبیعی همانطور که از نامش مشخص است، نچرال بوده و فاقد هر نوع افزودنی می باشد. معمولا این پودر در صنایع غذایی مصرف کمتری نسبت به آلکالایز دارد و در مقابل، آلکالایز که به لفظ پودر کاکائو هلندی نیز شهرت دارد در کشورهای بسیاری از جمله کشور ما پر مصرف است که دلیل اصلی آن، رنگ و طعم مناسب این محصول می باشد.

سایر نام های پودر کاکائو آلکالایز

سایر نام های پودر کاکائو آلکالایز

در زیر سایر نام های پودر کاکائو آلکالایز را نام برده ایم:

  • پودر کاکائو فرآیند هلندی
  • پودر کاکائو قلیایی شده
  • پودر کاکائو تیره
  • پودر کاکائو دارک

خرید آنلاین‌ پودر کاکائو آلکالایز Cacao Powder

خرید آنلاین‌ پودر کاکائو آلکالایز

در این سایت، خرید آنلاین‌ پودر کاکائو آلکالایز cacao powder در حال انجام است و شرکت سورن توزیع کننده گسترده انواع پودر کاکائو به سایر مناطق کشور می باشد. این پودرهای کاکائو که وارداتی هستند از برندهای برتر دنیا خریداری شده اند و از نظر کیفیت مورد تایید تولید کنندگان و تامین کنندگان کشورمان نیز قرار گرفته اند. بنابراین می توانید با خیالی آسوده نسبت به سفارش آنها اقدام نمایید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا