کافی میت

کافی میت ارزان قیمت فله | کافی کریمر | Coffee Mate

ما به عنوان یکی از ارائه دهندگان کافی میت ارزان قیمت فله آن را با ضمانت اصالت آماده پخش به سایر نقاط ایران نموده ایم. در زبان ما، coffee mate به معنای جفت قهوه است که اسم آن اشاره ای به کارکردش می باشد. کافی میت به همراه کافی میکس ها سرو می شود و مراکز عرضه نوشیدنی مانند کافی شاپ ها، آن را به همراه نسکافه، قهوه و … ارائه می دهند.

کافی میت ارزان قیمت فله

این محصول که موجب سفید شدن قهوه می شود به نام سفید کننده قهوه نیز شهرت دارد و آن را در انواع، پودر و مایع تولید می کنند. در ادامه به تاریخچه کافی میت یا کافی کریمر اشاره شده است و همینطور درباره فروش عمده آن نیز مطالبی را عرض نموده ایم. با ما همراه باشید تا با این محصول بی نظیر آشنا شوید.

کافی میت ارزان قیمت فله را از کجا بخریم؟

کافی میت ارزان قیمت فله را از کجا بخریم؟

سوال بسیاری از خریداران این است که کافی میت ارزان قیمت فله را از کجا بخریم؟ در پاسخ به این عزیزان یادآور می شوم که بهترین گزینه جهت تامین کافی میت مراکز تولیدی قطعاً بازرگانی ها می باشند زیرا این مراکز محصولات را عمده ای و با یک قیمت ویژه ارائه می دهند.

بازرگانی سورن نیز که یکی از با تجربه ترین بازرگانی های کشور می باشد این محصول را از کشور لهستان وارد کرده و آن را با یک قیمت استثنایی به سایر مراکز عرضه می نماید. ضمن اینکه این محصول اصل بوده و با تضمین اصالت ارائه می شود.

در مرکز ما، به جز کافی میت محصولات دیگری همچون پودر کاکائو، پودر نارگیل، لسیتین، اسید سیتریک و سایر مواد پایه ای ارائه می گردد و تمامی محصولات دارای یک قیمت عمده ای و بسته بندی مناسب هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصولات، شما را به مطالعه بخش های مختلف این سایت دعوت می کنم.

همه چیز درباره کافی میت Coffee mate

همه چیز درباره کافی میت Coffee mate

در این قسمت، همه چیز درباره کافی میت Coffee mate و هر آنچه درباره این محصول باید بدانید را خدمت شما عزیزان بازگو کرده ایم:

  • مخترع این محصول آمریکا است که کافی میت را در سال ۱۹۶۱ معرفی نمود.
  • کافی میت از موادی مانند روغن نباتی هیدروژنه، کازئینات و شربت ذرت ساخته می شود.
  • از آن به عنوان شیر خشک نیز یاد می کنند که به دلیل داشتن لاکتوز کمی، در دسته محصولات غیر لبنی قرار دارد.
  • سفید رنگ بوده و نوشیدنی های فوری که درونشان کافی میت دارند از یک بافت سفید رنگ زیبا برخوردار هستند.
  • کافی میت در طعم های مختلفی تولید می شود که یکی از مهم ترین دلیل استفاده از آن، بخشیدن طعم بی نظیر به کافی میکس ها است.

فروش شگفت انگیز کافی میت ویژه کافی شاپ ها

فروش شگفت انگیز کافی میت ویژه کافی شاپ ها

اکنون، فروش شگفت انگیز کافی میت ویژه کافی شاپ ها در حال انجام است. کافی میت های مرکز ما، از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند و پخش فله ای آنها با کاهش قابل توجه قیمت همراه بوده است. مراکزی مانندی کافی شاپ ها می توانند با خرید این محصول بی نظیر، تولیدات خود را بهبود بخشیده و آنها را طبق سلیقه مصرف کنندگان ارائه نمایند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا