لسیتین

شرکت بازرگانی لسیتین سویا پودری | Soren Lecithin

لسیتین سویا پودری کاربرد صنعتی دارد و در بخش تولید نان و کیک به کار گرفته می شود که دلیل استفاده از آن در این بخش، این است که بافت آنها را به یک بافت ملایم و نرم تبدیل می کند. این افزودنی علاوه بر بهبود بافت نان و کیک باعث افزایش ماندگاری آنها نیز می شود که این خاصیت باعث شده است استفاده از لسیتین فراگیر شده و بسیاری از تولید کنندگان آن را در تولیدات خود بیفزایند.

لسیتین سویا پودری

لسیتین Lecithin از آن دسته افزودنی هایی به حساب می‌ آید که هیچ ضرری ندارد و نه تنها مصرف آن به بدن انسان ها آسیب نمی رساند بلکه فوایدی نیز به دنبال دارد از جمله اینکه در بهبود بیماری هایی نظیر سیروز کبدی و زردی تاثیر مثبت می گذارد. بنابراین تولید کنندگان به جای استفاده از افزودنی های شیمیایی و مضر این افزودنی گیاهی را که طعم خوبی هم دارد به محصولات خود می افزایند.

همچنین لسیتین در دو سبک جامد و مایع عرضه می گردد که نوع پودر یا جامد آن بیشتر در نان پزی ها استفاده می شود و نوع مایع آن نیز در بخش شیرینی جات کاربرد دارد. هر دو این لسیتین ها در بازرگانی سورن با قیمت استثنایی و تضمین اصالت ارائه می گردند. ضمن اینکه، لسیتین های مجموعه ما تولید هند هستند که در ادامه درباره نوع پودری آن توضیحات بیشتری داده ایم. با ما همراه باشید.

لسیتین سویا پودری Powdered soy lecithin

لسیتین سویا پودری Powdered soy lecithin

لسیتین سویا پودری Powdered soy lecithin همانطور که از نامش مشخص است برگرفته از دانه سویا می باشد و یک محصول گیاهی است. در جهان، کشورهای زیادی اقدام به تولید لسیتین سویا نموده اند که یکی از آنها هند می باشد که در این زمینه عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده است و لسیتین های مرغوبی را در بازارهای جهانی ارائه نموده است.

اهمیت افزودن مکمل لسیتین سویا

اهمیت افزودن مکمل لسیتین سویا

اهمیت افزودن مکمل لسیتین سویا بیشتر به بحث افزایش کیفیت و ماندگاری محصولات خوراکی باز می گردد. برای تولید کنندگان مهم است که تولیدات شان از کیفیت بالایی برخوردار باشد و ماندگاری آنها نیز به حد استاندارد برسد که این اهداف با افزودن لسیتین به فرمولاسیون محصولات به دست می آید به همین خاطر افزودن لسیتین گیاهی از اهمیت بالایی برای تولید کنندگان صنایع غذایی برخوردار است.

خرید لسیتین سویا هندی با قیمت عمده ای

خرید لسیتین سویا هندی با قیمت عمده ای

خرید لسیتین سویا هندی با قیمت عمده ای را از همین سایت می توانید داشته باشید. تجارت آنلاین به دلیل حذف واسطه منجر به کاهش قیمت محصول شده و توان خرید تولید کنندگان صنایع غذایی را افزایش می دهد و این عزیزان می توانند در وزن های بالا مواد اولیه مورد نیاز خود را تامین نمایند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]هند از تولیدکنندگان برتر لسیتین در جهان شناخته می شود و این محصول را در کیفیت بالایی تولید کرده و به کشورهای دیگر ارسال می کند.[/box]

ما نیز این لسیتین را انتخاب نموده ایم که در واقع علت اصلی این انتخاب درجه کیفی بالا و مرغوبیت آن می باشد. از طرفی هم قیمت لسیتین سویا تولید هند مناسب بوده و طبیعتا با استقبال بیشتری مواجه خواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا