شکلات
خانه / شکلات ایرانی / صادرات شکلات ایران به کشورهای همسایه

صادرات شکلات ایران به کشورهای همسایه

صادرات شکلات ایران در طول سالیان اخیر با افزایش چشمگیری مواجه بوده است. از دلایل اصلی صادرات شکلات ایران و توسعه این امر می توان دلایل زیر را برشمرد:

 

دلایل اصلی صادرات شکلات ایران:

  • تنوع و توسعه کارخانجات و محصولات در صنعت شیرینی و شکلات:

در طی سالیان اخیر کارخانجات زیادی در صنعت شکلات و تولید آن در ایران ورود کرده اند که  بعضی از آنها به دلیل تنوع محصول و قیمت های مناسب قابلیت خوبی برای صادرات کالای خود فراهم کرده اند.

  • نوسانات ارزی و بالا رفتن قیمت ارز:

این نیز دلیل مهمی در جهت توسعه صادرات بوده و با قیمت های تولید پایین تر و خرید ارزان و خوب می توان حاشیه سود خوبی را در این زمینه فراهم کرد.

صادرات شکلات ایران

کشورهای هدف صادرات شکلات ایران:

با توجه به دلایل ذکر شده بالا و توسعه بازار بین المللی صنعت شیرینی و شکلاتT کشورهای زیادی خواستار شکلات و شیرینی ایرانی شده اند و زمینه کاری خوبی در این مسیر برای تاجران و صادرکنندگان عزیز فراهم شده است. اما در این بین از کشورهای اصلی هدف صادرات ایران می توان به کشورهای عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، ترکیه و همچنین کشورهای آفریقایی نظیر نیجریه، ساحل عاج، افریقای جنوبی و غیره اشاره کرد. این کشورها با خرید متناوب شکلات ایرانی زمینه شناخت این صنعت را پدید آورده و بازار خوبی جهت این محصول به شمار می آیند.

صادرات شکلات ایران

معیارهای انتخاب محصول و  راه های ارتباطی:

تنوع گسترده محصولات اعم از شکلات فله، شکلات بسته بندی، انواع تافی، تافی و شکلات های میوه ای، شکلات های کادویی و غیره با برندهای متنوع، کیفیت ها و قیمت های مختلفی در شکلات ایرانی ایجاد کرده اند.

شرکت شکلات ایران با توجه به شناخت و نیاز بازارهای صادراتی، کیفیت محصولات و سوابق در این زمینه، همچنین ارتباط و شناخت کامل انواع کارخانجات و محصولات، آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز جهت انتخاب محصول و ارسال درخواست های شما به طور مستقیم از درب کارخانه می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها و تنوع محصولات با کارشناسان و مشاوران این مرکز تماس حاصل فرمایید.

صادرات شکلات ایران

 

منبع: شرکت شکلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

صادرات شکلات به پاکستان

صادرات شکلات به پاکستان | کارتن ۱۲ کیلویی Eclair Toffee

صادرات شکلات به پاکستان در انواع متنوع توسط کارخانه انجام می‌گیرد. شکلات یکی از محصولات …

Call Now Buttonتماس با ما