شکلات ایرانی

صادرات شکلات ایران به کشورهای همسایه

صادرات شکلات ایران در طول سالیان اخیر با افزایش چشمگیری مواجه بوده است. از دلایل اصلی صادرات شکلات ایران و توسعه این امر می توان دلایل زیر را برشمرد:

 

دلایل اصلی صادرات شکلات ایران:

  • تنوع و توسعه کارخانجات و محصولات در صنعت شیرینی و شکلات:

در طی سالیان اخیر کارخانجات زیادی در صنعت شکلات و تولید آن در ایران ورود کرده اند که  بعضی از آنها به دلیل تنوع محصول و قیمت های مناسب قابلیت خوبی برای صادرات کالای خود فراهم کرده اند.

  • نوسانات ارزی و بالا رفتن قیمت ارز:

این نیز دلیل مهمی در جهت توسعه صادرات بوده و با قیمت های تولید پایین تر و خرید ارزان و خوب می توان حاشیه سود خوبی را در این زمینه فراهم کرد.

صادرات شکلات ایران

کشورهای هدف صادرات شکلات ایران:

با توجه به دلایل ذکر شده بالا و توسعه بازار بین المللی صنعت شیرینی و شکلاتT کشورهای زیادی خواستار شکلات و شیرینی ایرانی شده اند و زمینه کاری خوبی در این مسیر برای تاجران و صادرکنندگان عزیز فراهم شده است. اما در این بین از کشورهای اصلی هدف صادرات ایران می توان به کشورهای عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، ترکیه و همچنین کشورهای آفریقایی نظیر نیجریه، ساحل عاج، افریقای جنوبی و غیره اشاره کرد. این کشورها با خرید متناوب شکلات ایرانی زمینه شناخت این صنعت را پدید آورده و بازار خوبی جهت این محصول به شمار می آیند.

صادرات شکلات ایران

معیارهای انتخاب محصول و  راه های ارتباطی:

تنوع گسترده محصولات اعم از شکلات فله، شکلات بسته بندی، انواع تافی، تافی و شکلات های میوه ای، شکلات های کادویی و غیره با برندهای متنوع، کیفیت ها و قیمت های مختلفی در شکلات ایرانی ایجاد کرده اند.

شرکت شکلات ایران با توجه به شناخت و نیاز بازارهای صادراتی، کیفیت محصولات و سوابق در این زمینه، همچنین ارتباط و شناخت کامل انواع کارخانجات و محصولات، آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز جهت انتخاب محصول و ارسال درخواست های شما به طور مستقیم از درب کارخانه می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها و تنوع محصولات با کارشناسان و مشاوران این مرکز تماس حاصل فرمایید.

صادرات شکلات ایران

 

منبع: شرکت شکلات ایران

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا