پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو فله (۶ مارک برتر) + فروش عمده cacao

در این بخش به پاسخ پرسش هایی همچون قیمت پودر کاکائو فله چقدر است؟ چه عواملی بر قیمت پودر کاکائو تاثیر می گذارند؟ کدام برند خارجی از قیمت بهتری برخوردار هستند؟ و سوالات این چنینی دست خواهید یافت.

قیمت پودر کاکائو فله

پودر کاکائو cocoa powder از اقلام وارداتی کشور است که از کشورهای مختلفی همچون ترکیه، مالزی، اندونزی، هلند، فرانسه و … خریداری می شود. به این ترتیب، پودر کاکائو از مقاصد مختلف جهان در تناژ بالایی وارد کشور می شود. بعد از وارد شدن پودر کاکائو و سایر مواد اولیه نیز لازم است کار فروش و توزیع آن‌ها طبق ضوابط و استراتژی های این حوزه صورت بگیرد تا مشکلی در بازار داخل به وجود نیاید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت بازرگانی سورن یکی از مراکز واردات و صادرات کشور است که در زمینه خرید و فروش پودر کاکائو از تجربه و تبحر بالایی برخوردار می باشد.[/box]

پارت فروش پودر کاکائو مرکز از تنوع بالایی برخوردار است و انواع پودر کاکائو تحت رنگ ها و طعم های مختلف در حال فروش می باشند. شما عزیزان می توانید از مشاوره های کارشناس ما بهره گرفته و بعد از کسب اطلاعات لازم نسبت به سفارش پودر کاکائو در وزن دلخواه خود اقدام نمایید.

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت پودر کاکائو فله

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت پودر کاکائو فله

از فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت پودر کاکائو فله می توان به مارک محصول، کشور تولیدکننده و نوع پودر کاکائو اشاره کرد. برخی از کشورهای مطرح در زمینه تولید پودر کاکائو همچون اندونزی، مالزی و فرانسه، محصولات خود را با قیمت مناسبی ارائه می کنند که البته این قیمت مناسب به معنای کیفیت پایین پودر کاکائو نیست؛ بلکه به استراتژی خود این تولید کنندگان باز می گردد.

بنابراین اگر قصد خرید پودر کاکائو مرغوب با قیمت مناسب را دارید، بهتر است تولیدات این کشورها را که در ادامه به برند آن‌ها نیز اشاره می کنیم، انتخاب کنید. نوع پودر کاکائو هم بر قیمت تمام شده آن تاثیر می گذارد. پودر کاکائو در دو نوع طبیعی و قلیایی یا آلکالایز تولید می‌ شود که مدل طبیعی آن نسبت به قلیایی از قیمت بیشتری برخوردار است.

البته پودر کاکائو طبیعی که رنگ روشنی هم دارد، کمتر در صنایع تولیدی به کار گرفته می شود؛ زیرا از طعم بسیار تلخی برخوردار است. بنابراین اگر قصد خرید پودر کاکائو با طعم ملایم تری را دارید بایستی پودر کاکائو قلیایی یا آلکالایز را انتخاب کنید. ضمن اینکه، بسیاری از کشورها به پودر کاکائو آلکالایز، پودر کاکائو هلندی می گویند.

اسامی پودرهای کاکائو خارجی باکیفیت در ایران

اسامی پودرهای کاکائو خارجی باکیفیت در ایران

آشنایی با اسامی ۶ مارک برتر پودرهای کاکائو خارجی باکیفیت در ایران و همینطور مشخصات آن‌ها به تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشور کمک می کند تا انتخاب مناسب تری با توجه به نوع محصول تولیدی خود داشته باشند. پودرهای کاکائو خارجی موجود به شرح زیر است:

نکات مهم: این محصولات دارای درصد چربی ۱۰ الی ۱۲ هستند که یک درصد چربی استاندارد محسوب می شود و همینطور در کیسه های ۲۰ و ۲۵ کیلویی بسته بندی شده اند. قیمت پودر کاکائو فله تحت هر برند نیز به دلیل فروش به شیوه عمده طبق نرخ دست اول و رقابتی محاسبه می شود.

عرضه پودر کاکائو خارجی مرغوب به صنایع تولیدی

عرضه پودر کاکائو خارجی مرغوب به صنایع تولیدی

عرضه پودر کاکائو خارجی مرغوب به صنایع تولیدی یکی از تعهدات مجموعه SOREN است که در راستای تحقق آن، پارت خود را از چند برند مطرح و سرشناس اروپایی و آسیایی پر کرده ایم. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت پودر کاکائو خارجی و موجودی هر یک از برندها با بخش فروش تماس بگیرید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا