شکلات خارجیشکلات روشن

فروش عمده شکلات و تافی روشن ROSHEN اوکراین

شرکت شکلات و تافی ROSHEN  نام کارخانه ای اوکراینی و بسیار معروف در صنعت شکلات ، تافی ، آبنبات ، بیسکوییت و ویفر است. همانطور که می دانیم در دنیا کشوهای بسیار زیادی تامین و تولید کننده شکلات و تافی هستند. برای درک بهتر این موضوع  در ایران چیزی در حدود ۳۰۰ کارخانه تولید آبنبات ، تافی و شکلات وجود دارد. کارخانه روشن ROSHEN ، در سال ۲۰۱۲ یکی از ۱۰۰ شرکت معتبر و برتر تولید کننده تافی و آبنبات شناخته شد که این عنوان ارزشمند بیش از پیش به معروفیت و محبوبیت این برند کمک کرد و در پی آن فروش تافی ROSHEN با تقاضای بیشتری نیز در دنیا و کشور ما روبرو شد. شرکت شکلات روشن علاوه بر اکراین در کشورهای روسیه و مجارستان نیز کارخانه تولیدی بنا کرده است و اگر بخواهیم در خصوص آمار صادرات فروش  تافی روشن صحبت کنیم بیشترین حجم صادرات شکلات ROSHEN به کشورهای اروپای شرقی و علی الخصوص لیتوانی ، استونی و لهستان است.

فروش تافی روشن

مشخصات انواع تافی و آبنبات روشن  ROSHEN

تافی ها و آبنبات های روشن در انواع مختلفی تولید و در کشور ایران نیز موجود می باشند: اگر بخواهیم در دسته بندی کلی در خصوص آنها آماری ارائه دهیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تافی شیری با مغز شکلاتی روشن ROSHEN

فروش در بسته های kg 1 کیلوگرمی با طعم مناسب و با کیفیت بالا

فروش تافی روشن

  • تافی کره ای روشن ROSHEN

فروش در بسته های kg 1 کیلوگرمی با طعم مناسب و با کیفیت بالا

فروش تافی روشن

  • تافی مغزدار با مغز شیری روشن ROSHEN

 

فروش در بسته های kg 1 کیلوگرمی با طعم مناسب و با کیفیت بالا

فروش تافی روشن

  • تافی میوه ای مینکی بینکی روشن ROSHEN

فروش در بسته های kg 1 کیلوگرمی با طعم مناسب و با کیفیت بالا

 فروش تافی روشن

پخش مستقیم  انواع تافی و آبنبات روشن با بهتری قیمت بازار در ایران ROSHEN

گروه شکلاتیران، به پشتوانه تلاش کارشناسان با تجربه و با سابقه خود در بازرگانی و تامین انواع شکلات و لطف پروردگار با  حسن اعتبار و شهرت در میان مشتریان خود در سراسر کشور ، اراوه دهنده قیمت فروش تافی روشن ، تافی روشن و آبنبات روشن با بهترین و مناسب ترین قیمت ها در بازار ایران است. با توجه به گستره مشتریان در سراسر کشور و نیز تقاضای بالای شکلات ROSHEN  در سراسر کشور ، این امکان را فراهم ساخته ایم تا سفارشات عمده فروشگاه ها و فعالان حوزه پخش شکلات خارجی را به سراسر کشور توزیع نماییم. این امکان از طریق تماس با واحد فروش و پشتیبانی میسر شده است. همچنین برای آن دسته از مشتریان که خواستار جلسات حضوری و دیدار هستند امکان برقراری جلسه در دفتر مرکزی ما در تهران با آدرسی که در همین سایت مشخص است وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت قیمت شکلات Roshen ، نحوه خرید تافی و آبنبات روشن و ثبت سفارشات می توانید هم از طریق سایت و هم از طریق تماس با واحد پشتیبانی و فروش اقدام نمایید.

فروش تافی روشن

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا