شکلات تخته ای

خرید شکلات تخته ای سفید وانیلی ویژه کارگاههای حلواشکری | قنادی | …

شکلات تخته ای وانیلی یکی از انواع شکلات تخته ای تولیدشده در جهان است که کاربردهای گسترده ای در واحدهای تولیدی دارد. این شکلات تخته ای، سفید رنگ است که این رنگ زیبا منجر به استفاده فراوان از آن در کارگاه های کیک و شیرینی پزی شده است.

در واقع، شکلات شمشی یا شکلات موزاییکی وانیلی از طعم لذیذی برخوردار است که این ترکیب رنگ و طعم عالی منجر به استفاده گسترده از آن شده است. حال اینکه، نحوه استفاده از شکلات تخته ای وانیلی به چه صورت است؟ یا اینکه قیمت شکلات تخته ای وانیلی چقدر است؟ و … را در ادامه توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

فروش شکلات تخته ای وانیلی

فروش شکلات تخته ای وانیلی

فروش شکلات تخته ای وانیلی در کارتن های ۱۲ کیلویی صورت گرفته که هر کارتن حاوی شکلات‌ تخته ای در وزن ۱ یا ۳ کیلوگرم است. اینکه، وزن هر شمش شکلات تخته ای چقدر باشد به نظر و خواست مشتری بستگی دارد؛ اما در مجموع هر کارتن به وزن ۱۲ کیلو می ‌رسد.

بنابراین جهت خرید شکلات تخته ای وانیلی معیار خود را شکلات هایی با وزن یک یا سه کیلویی قرر دهید. از آنجایی که، تولیدکنندگان از شکلات تخته ای به وفور استفاده می کنند، خرید آن در وزن بالا صورت می گیرد که درنهایت، وزن ۱۲ کیلویی برای هر پکیج در نظر گرفته شده است.

هم اکنون، این شکلات تخته ای در مدل وانیلی موجود است و تولیدکنندگان محترم می توانند آن را به صورت اینترنتی سفارش دهند و محصول سفارشی خود را بعد از گذشت چند روز دریافت کنند. به این ترتیب، عرضه شکلات وانیلی تخته ای در بسته بندی استاندارد و تحت شرایط مناسبی صورت می گیرد.

کاربردهای شکلات تخته ای سفید

کاربردهای شکلات تخته ای سفید

یکی از اصلی ترین کاربردهای شکلات تخته ای سفید مربوط به تزیین کیک و دسرهای متنوع است. در واقع، تزیین و زیباسازی شیرینی جات برای مصرف کنندگان اهمیت زیادی دارد که این موضوع باعث استفاده از محصولات غذایی قابل تزیین همچون شکلات تخته ای شده است.

شکلات تخته ای سفید را می‌ توان به تکه های کوچکی تبدیل کرد و آن را بر روی سطح کیک و شیرینی های مختلف از جمله رولت قرار داد یا اینکه آن را با کمک حرارت به یک سس شکلاتی لذیذ تبدیل کرد و سپس آن را با خلاقیت زیاد بر روی تولیدات خود پخش کرد.

شکلات تخته ای وانیلی و شکلات تخته ای کاکائویی از محصولاتی هستند که توسط تولیدکنندگان حرفه ای سراسر جهان به منظور تزیین محصولات خوراکی به کار گرفته می شوند. محصولات خوراکی نظیر بستنی، کیک، شیرینی و سایر دسرهای محبوب با کمک شکلات تخته ای تزیین می شوند.

در حقیقت، افزودن شکلات تخته ای ذوب شده یا خرد شده به سطح تولیدات خود می تواند میزان فروش آن ‌ها را افزایش دهد. این موضوع از عواملی است که بر فروش بالای شکلات تخته ای تاثیر گذاشته است.

قیمت عمده شکلات تخته ای وانیلی

قیمت عمده شکلات تخته ای وانیلی

چندین عامل بر قیمت عمده شکلات تخته ای وانیلی تاثیر می‌ گذارند که برخی از آن ‌ها عبارت‌اند از شرکت تولیدکننده شکلات تخته ای، مواد اولیه به کار رفته در آن، فرآیند تولیدش و … . به طور کلی، محتویات محصول و سطح کیفی آن بر قیمت شکلات تخته ای تاثیر زیادی می گذارد.

با این حال، مرکز ما یکی از ارائه کنندگان شکلات تخته ای وانیلی باکیفیت بالا است که آن را با قیمت مناسب عرضه می کند. اگر مایل به خرید فله ای شکلات تخته ای هستید می توانید این محصول را تحت مدل وانیلی و سایر مدل های مختلف از جمله کاکائویی سفارش دهید.

معرفی سایر شکلات های تخته ای پرفروش

معرفی سایر شکلات های تخته ای پرفروش

با معرفی سایر شکلات های تخته ای پرفروش همراه ما باشید. شکلات تخته ای در طعم های متنوعی ازجمله کاکائویی، میوه ای، تلخ و… تولید می شود که بسیاری از این مدل ها در کارگاه های تولید کیک و شیرینی مصرف می شوند.

شکلات تخته ای کاکائویی نیز یکی از پرفروش ترین شکلات های تخته ای مرکز است که تولیدکنندگان با استفاده از آن می توانند کیک ها و دسرهای لذیذ و زیبایی تولید کنند. سایر شکلات های تخته ای نیز مصارف مهمی در تولیدی های کشور دارند.

به عنوان مثال، با کمک شکلات تخته ای میوه ای که در طعم های عالی و رنگ های بسیار جذاب تولید می شود می توان رنگ شادی به تولیدات خود بخشید و این گونه بر میزان فروش آن ‌ها تاثیر گذاشت. در واقع، فقط کافی است کمی ایده به خرج داد تا موفق به تولید کیک های محفلی در مدل های متنوع و مشتری پسند شد.

ارسال سریع انواع شکلات تخته ای به سراسر کشور

ارسال سریع انواع شکلات تخته ای به سراسر کشور

ارسال سریع انواع شکلات تخته ای به سراسر کشور یکی از اهداف شرکت است که مدت زیادی از تحقق آن می گذرد. در واقع، علاوه بر تولید، نحوه دسترسی تولیدکنندگان به مواد اولیه نیز مهم است که در این راستا، امکان دسترسی راحت به انواع شکلات تخته ای فراهم شده است.

[aparat id=’eXto7′]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا