شکلات تخته ایشکلات دوریکاشکلات سوربن

قیمت عمده شکلات تخته‌ای کاکائویی فله & ۲۵۰ گرمی + نحوه ذوب کردن

شکلات تخته‌ای کاکائویی ازجمله محصولاتی است که مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. شکلات‌های تخته‌ای دارای مدل‌های بسیار متنوعی هستند. این محصولات در چندین طعم مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. می‌توان این شکلات‌ها را در انواع تلخ و شیری خریداری کرد. مدل‌های میوه‌ای این شکلات‌ها نیز در بازار موجود می‌باشد که از چندین طعم مختلف برخوردارند. شکلات تخته‌ای هم در برندهای ایرانی و هم در برندهای خارجی تولید می‌شود. این محصول معمولاً به شکل عمده در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. خرید این محصولات هم به روش حضوری و هم روش اینترنتی امکان‌پذیر می‌باشد.

شکلات تخته‌ای کاکائویی

مصارف شکلات تخته‌ای

مصارف شکلات تخته‌ای بسیار گسترده است. این شکلات را می‌توان جهت تزئین محصولات کافی‌شاپ مانند دسر، نوشیدنی، بستنی و… استفاده کرد. همچنین با ذوب شکلات تخته‌ای می‌توان آن را جهت تولید محصولات قنادی نیز مورداستفاده قرار داد. از این شکلات معمولاً برای پخت کیک‌های شکلاتی، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود.

شکلات‌های تخته‌ای در طعم‌های مختلفی به تولیدی‌ها عرضه می‌شوند. برخی از مدل‌های این نوع شکلات کاکائویی بوده و دارای درصد تلخی متفاوتی هستند. قیمت شکلات‌های تلخ بیشتر می‌باشد. شکلات تخته‌ای کاکائویی دارای بیشترین فروش هستند. مدل‌های شیری این شکلات نیز در بازار موجود است که برای پخت شیرینی و تزئین محصولات استفاده می‌شود. شکلات‌های میوه‌ای نیز دارای بیش از ۱۵ طعم مختلف هستند. این شکلات‌ها معمولاً به شکل کارتنی عرضه می‌شوند. در هر کارتن چندین تخته شکلات وجود دارد.

شکلات تخته‌ای کاکائویی | مصارف شکلات تخته ای

برندهای مطرح شکلات تخته‌ای

برندهای مطرح شکلات تخته‌ای را می‌توانید از طریق سایت‌های فروش یا مراکز بازرگانی خریداری نمایید. برخی از مهم‌ترین برندهای شکلات عبارت‌اند از:

شکلات تخته‌ای سایرو: شکلات سایرو در تخته‌هایی با وزن ۱ کیلوگرم تولید می‌شود. هر تخته ۱۰ عددی بوده و به‌آسانی قابل برش می‌باشد. مدل‌های خیلی تلخ این شکلات نیز در بازار موجود است که برای مصارف خاصی خریداری می‌شود.

شکلات تخته‌ای آنیه: شکلات آنیه  تخته‌ای نیز در دو نوع سفید و کاکائویی تولید می‌شود. مدل‌های سفید به‌عنوان روکش بستنی مورداستفاده قرار می‌گیرند. شکلات‌های تلخ نیز دارای مصارف متنوعی هستند. سورن محصولات خود را در بسته‌های ۲۵۰ گرمی عرضه می‌کند.

شکلات تخته‌ای دوریکا: دوریکا نیز ازجمله برندهایی است که شکلات تخته‌ای نیز تولید می‌کند. این محصول نیز در کارتن ۵۰ عددی عرضه می‌شود. شکلات‌های دوریکا هم در انواع میوه‌ای و هم کاکائویی و شیری عرضه می‌شوند. شکلات تخته‌ای کاکائویی دوریکا بسیار پرطرفدار است.

تمامی برندهای ذکرشده دارای چندین شعبه نمایندگی در سراسر ایران بوده و محصولات خود را به‌تمامی نقاط ایران عرضه می‌نمایند.

شکلات تخته‌ای کاکائویی | برندهای شکلات تخته ای

آموزش ذوب کردن شکلات تخته‌ای

شکلات‌های تخته‌ای برای تهیه انواع محصولات شکلاتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای این کار باید شکلات تخته‌ای ذوب شود. آموزش ذوب کردن شکلات تخته‌ای به شما کمک خواهد کرد تا محصولات را به شکل راحت‌تری تهیه نمایید. برای آب‌کردن شکلات تخته‌ای لازم است قبل از شروع شکلات را به قطعات کوچکی تقسیم کنید. می‌توان ذوب کردن شکلات تخته‌ای را به روش‌های مختلفی انجام داد. یکی از این روش‌ها داغ کردن شکلات در مایکروفر است. شکلات را در ظرفی فلزی قرار داده و به مدت ۳۰ ثانیه در مایکروفر قرار دهید. پس از خارج کردن آن با قاشق آن را تند هم بزنید.

روش دیگر این است که شکلات‌ها را قطعه‌قطعه کرده و آن را درون ظرف قرار دهید. در ظرفی دیگر آب را بجوشانید پس از رسیدن به نقطه‌جوش ظرف حاوی شکلات را بر روی ظرف آبجویش قرار دهید و پس از دو دقیقه شکلات را هم بزنید تا ذوب شود. این روش برای تمامی انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی قابل انجام است.

شکلات تخته‌ای کاکائویی | ذوب کردن شکلات تخته ای

خرید شکلات تخته‌ای کاکائویی

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]جهت خرید شکلات تخته‌ای کاکائویی می‌توانید به بازرگانی سورن مراجعه نمایید.[/box] می‌توانید با مراجعه به سایت سورن انواع متنوعی از شکلات را مشاهده کرده و محصول موردنظر را سفارش دهید. سورن سفارش‌های عمده را می‌پذیرد و امکان ثبت سفارش اینترنتی نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

شکلات تخته‌ای کاکائویی | خرید شکلات تخته ای

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا