سوربیتول

قیمت فروش عمده ای انواع سوربیتول در بازار

خرید و فروش عمده ای سوربیتول روند افزایشی دارد. توجه به سلامت بدن و حساسیت افراد به خوراکی های مصرفی شان باعث افزایش خرید محصولات و افزودنی های طبیعی توسط تولیدکنندگان شده است. بسیاری از افراد هنگام خرید یک محصول به مواد تشکیل دهنده آن توجه می نمایند و ترجیح می دهند محصولی را خریداری نمایند که کیفیت و طعم مطلوبی داشته و از مواد خوراکی و افزودنی سالم در آن به کار رفته باشد.

فروش عمده ای سوربیتول

این موضوع و حساسیت خود تولیدکنندگان به ارائه محصولات درجه یک باعث افزایش خرید عمده ای سوربیتول و افزودنی هایی مانند آن شده است. سوربیتول یک افزودنی کربوهیدرات است که آن را به جای قند و شکر مورد استفاده قرار می دهند. همچنین سوربیتول، گیاهی و طبیعی می باشد و آن را از میوه هایی نظیر هلو، گلابی، گیلاس، زردآلو، آلو سیاه، آووکادو، سیب و انواع توت استخراج می نمایند.

میزان قند آن نیز تقریبا نصف قند سنتی می باشد به همین خاطر در محصولاتی که مناسب افراد دیابتی است یا محصولاتی که با عنوان دارای قند پایین عرضه می شوند از این افزودنی در آنها استفاده شده است. ضمن اینکه سوربیتول به جزء خاصیت طعم دهندگی، مزایا دیگری نیز دارد که در ادامه مطلب به آنها اشاره نموده ایم و این محصول را به طور کامل توضیح داده ایم. جهت شناخت بیشتر این ماده، ادامه مطلب را از دست ندهید.

فروش عمده ای سوربیتول

فروش عمده ای سوربیتول

فروش عمده ای سوربیتول در راستا خدمات رسانی به صنایع کشور توسط بازرگانی سورن انجام می گیرد. صنایع زیادی سوربیتول را مورد استفاده قرار می دهند از جمله صنایع آرایشی بهداشتی، دارویی، غذایی و سایر تولیدی ها.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]سوربیتول به چند روش تولید می گردد و می توان آن را به دو حالت طبیعی یا صنعتی تولید کرد که هر دو روش مورد تایید سازمان های مربوطه می باشند.[/box]

این افزودنی علاوه بر شیرین نمودن محصولات خوراکی، کارهای دیگری نیز انجام می دهد. برای نمونه، یک نگهدارنده خوب به حساب می آید که در حفظ رطوبت محصولات عملکرد خوبی دارد. ایجاد بافت مطلوب در محصولات و یکنواختی در آنها از دیگر ویژگی های سوربیتول می باشد که نظر تولیدکنندگان را به خود جلب نموده است.

انواع سوربیتول موجود در بازار

انواع سوربیتول موجود در بازار

انواع سوربیتول موجود در بازار عبارت است از:

  • سوربیتول پودری Powdered sorbitol
  • سوربیتول مایع Liquid sorbitol

قیمت سوربیتول sorbitol در بازرگانی

قیمت سوربیتول sorbitol در بازرگانی

قیمت سوربیتول sorbitol در بازرگانی ما، مناسب تامین کنندگان و تولیدکنندگان می باشد. از آنجایی که این محصول در وزن بالا به فروش گذاشته شده است از قیمت های خوبی برخوردار بوده و افراد می توانند آن را با بهترین قیمت خریداری نمایند. خرید فله ای سوربیتول نیز تنها با یک تماس امکان پذیر می باشد و قیمت روز آن را نیز می توانید از کارشناس فروش ما جویا شوید.

علاوه بر این افزودنی، مواد خوراکی و افزودنی های دیگری نیز در مجموعه ما حضور دارند که این مواد عبارتند از لسیتین، جوهر لیمو، پودر کاکائو در انواع مختلف، پودر ژلاتین و چندین افزودنی دیگر که در صنایع غذایی بسیار مهم هستند و روش خرید هر یک از آنها نیز همانند سوربیتول می باشد و می توان با یک تماس در سریعترین زمان، آنها را خریداری نمود.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا