سوربیتول

شرکت واردکننده سوربیتول مایع | نمایندگی فروش سوربیتول

بازرگانی سورن تامین کننده و واردکننده سوربیتول مایع در ایران است. سوربیتول یکی از محصولات اولیه حوزه غذایی است که در زمینه های تولید نوشیدنی، شیرینی و محصولات لبنی کاربرد دارد. سوربیتول Sorbitol در دسته کربوهیدرات ها قرار داشته و رفتار آن مشابه شکر است با این تفاوت که مضرات شکر را ندارد و همینطور گلوکز و کالری کمتری نسبت به آن دارد.

واردکننده سوربیتول مایع

درصد شیرینی موجود در سوربیتول نیز کاملاً ایده آل و استاندارد است به صورتی که حدود ۶۰ درصد شکر دارای مزه شیرین می باشد به همین خاطر بهترین جایگزین برای شکر در صنایع غذایی به حساب می آید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در محتوا نوشیدنی ها یا شیرینی هایی که برچسب فاقد شکر دارند از سوربیتول به جای شکر استفاده شده است به همین خاطر آنها مزه شیرینی دارند ولی مضر نیستند.[/box]

به این ترتیب، افرادی که به سلامت محصولات اهمیت زیادی می دهند یا آن دسته از عزیزانی که نباید از قند یا شکر استفاده کنند می توانند با خیالی آسوده محصولات غذایی حاوی سوربیتول را میل نمایند. عزیزانی که مایل هستید از این محصول در ترکیب تولیدات خود استفاده نمایید ادامه مطلب را از دست ندهید چرا که در ادامه، شما را با ویژگی ها و مشخصات تخصصی سوربیتول آشنا خواهیم کرد.

واردکننده سوربیتول مایع (Liquid sorbitol)

واردکننده سوربیتول مایع (Liquid sorbitol)

واردکننده سوربیتول مایع (Liquid sorbitol) بایستی بهترین محصول را به کشور وارد نماید چرا که کیفیت این محصول برای تولید کنندگان اهمیت زیادی دارد. سوربیتول از مواد غذایی است که به خوبی جذب شده و باعث چاقی در افراد نمی شود.

این ماده اولیه علاوه بر اینکه یک طعم دهنده درجه یک است باعث رطوبت و طراوت در محصولات غذایی شده و بر مرغوبیت آنها می افزاید. همانطور که می دانید استفاده از شکر علاوه بر اینکه باعث اضافه وزن در افراد می‌ شود چندین آسیب دیگر را نیز به همراه دارد.

برای نمونه، مصرف شکر به شدت دندان ها را تخریب کرده و سلامت پوست را به خطر می اندازد به همین خاطر بهتر است از جایگزین آن در محصولات غذایی مختلف استفاده شود و چه محصولی بهتر از سوربیتول که مصرف آن نه تنها آسیبی به دنبال ندارد بلکه فواید بیشماری نیز دارد.

انواع سوربیتول عرضه شده در بازار

انواع سوربیتول عرضه شده در بازار

سوربیتول مایع و کریستالی از انواع سوربیتول عرضه شده در بازار هستند که هر کدام کارآیی مخصوصی دارند. مدل مایع سوربیتول به جای شربت گلوکز مورد استفاده قرار می گیرد و کاملا شفاف است. سوربیتول پودری نیز بهترین جانشین برای ساکارز بوده و رنگ سفیدی دارد.

نمایندگی فروش سوربیتول در تهران

نمایندگی فروش سوربیتول در تهران

فعالیت نمایندگی فروش سوربیتول در تهران اهمیت زیادی دارد زیرا مراکز تولیدی بیشماری در این شهر فعال هستند و آنها برای ادامه فعالیت خود نیاز به مواد اولیه ای همچون سوربیتول دارند. بنابراین برای دسترسی راحت تر و سریع تر این مراکز به مواد اولیه نیاز است که اینگونه نمایندگی ها در این شهر حضور داشته باشند.

ضمن اینکه سایر شهرها نیز می توانند با خرید آنلاین مواد اولیه نیاز مرکز خود را تامین نمایند. در شرکت سورن فروش محصولات به دو صورت آنلاین یا حضوری صورت می ‌گیرد و تولید کننده می تواند بسته به شرایط خود نسبت به خرید محصول مورد نیازش اقدام نماید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا