اسیدسیتریک

قیمت عمده اسید سیتریک | واردکنندگان اسیدسیتریک

قیمت عمده اسید سیتریک

قیمت عمده اسید سیتریک به حدی مقرون به صرفه و عالی است که از آن در بیشتر صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی و تولید انواع نوشیدنی استفاده می شود. البته تنها قیمت مناسب این محصول نیست که منجر به فروش بالایش شده است و بیشتر کاربردهای آن است که زمینه پرفروش شدنش را فراهم کرده است.

در واقع اسید سیتریک، یک نگهدارنده درجه یک است که ویژگی هایی نظیر طعم بخشیدن، سرعت بخشیدن و … را در محصولات فراهم می کند. امروزه خرید اسید سیتریک توسط صنایعی که نام بردیم به بیشترین حد خود رسیده است به صورتی که اکثر موادی که در روز استفاده می کنید حاوی اسید سیتریک هستند. در ادامه، اطلاعات بیشتری درباره اسید سیتریک در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

قیمت عمده اسید سیتریک در بازار تهران

قیمت عمده اسید سیتریک در بازار تهران

قیمت عمده اسید سیتریک در بازار تهران بسیار مناسب است. از آنجایی که در بیشتر مراکز کشور از کارگاه ها و تولیدی ها گرفته تا کارخانه های بزرگ به این نگهدارنده برای بهبود کیفیت محصولات شان نیاز دارند سعی شده است بهترین اسید سیتریک با قیمت پایین به کشور وارد شود تا پاسخگو نیاز بالا تولید کنندگان باشد.

مشخصات فنی اسید سیتریک

از مشخصات اسید سیتریک می توان به ظاهر بدون رنگ و بدون بو آن اشاره کرد و اینکه بسیار عالی در آب حل می شود. برای ساخت این نگهدارنده از موادی نظیر لیمو، لیموترش و پرتقال استفاده می کنند به همین خاطر مصرف آن نه تنها زیانی برای بدن ندارد بلکه بسیار مفید نیز می باشد و حتی در صنعت دارویی و بهداشتی نیز به وفور از آن استفاده می شود.

در واقع Citric Acid، یک ماده افزودنی باکیفیت است که اگر به محصولی اضافه شود مزه آن تند و ترش شده و بسیار لذیذ می شود. از طرفی این ماده، مانع رشد باکتری ها و مواد مضر شده و موجبات بیشتر شدن عمر محصولات را فراهم می کند. در صنایع غذایی استفاده از اسید سیتریک بسیار شایع است به طوری که تولید کنندگان بیشماری برای تولید انواع شیرینی و نوشیدنی اقدام به خرید عمده این نگهدارنده می کنند.

انواع اسید سیتریک

انواع اسید سیتریک

  • اسید سیتریک آبدار (کریستالی است و جهت ترش شدن نوشیدنی ها به کار می رود.)
  • اسید سیتریک خشک (پودری است و به محصولات طعم داده و بو مطلوبی را در آنها برقرار می کند.)

واردات اسید سیتریک به ایران

واردات اسید سیتریک به ایران

بیشترین واردات اسید سیتریک به ایران از کشور چین صورت می گیرد. البته از کشورهای دیگری نیز مانند هند این واردات انجام می شود ولی بیشترین درصد واردات از چین است. در بازرگانی سورن نیز این ماده افزودنی پرخواص در تناژ مدنظر تولید کنندگان عرضه شده و به تمام شهرهای ایران با ضمانت اصالت ارسال می گردد.

ضمن اینکه محصولات متنوع وارداتی و صادراتی متنوعی را از جمله بهترین پودرهای کاکائو خارجی، انواع تافی، روغن های سی بی اس و … را عرضه می کنیم که جهت اطلاع از مشخصات این محصولات پیشنهاد می کنم دیگر بخش های سایت را نیز مورد مطالعه قرار دهید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا