شکلات تخته ای

تولید انواع (۱۲) طعم شکلات تخته ای (cacao، وانیلی ، رنگی) فروش فقط عمده

آشنایی با انواع طعم شکلات تخته ای برای هر تولیدکننده ای واجب و ضروری است. این شکلات خوش طعم که در چندین طعم متنوع تولید می شود یک شکلات بین المللی است که از آن در صنایع غذایی بسیاری از کشورهای جهان استفاده می شود. شکلات تخته ای در صنایع غذایی کشور ما نیز به کی از مواد اولیه اصلی تولیدکنندگان تبدیل شده است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در واقع، پویایی و رونق حاکم بر صنعت غذایی کشور منجر به تولید بی رویه شکلات تخته ای در طعم های متنوع شده است.[/box]

به این ترتیب، خرید شکلات تخته ای تحت چندین طعم متنوع صورت می گیرد. در واقع، تولیدکنندگان ترجیح می دهند با سفارش چندین طعم شکلات تخته ای به تولیدات خود تنوع بخشند. این شکلات در کارخانه تحت شرایط استانداردی تولید می شود که در ادامه، به این شرایط اشاره خواهیم کرد. همچنین به بررسی شکلات تخته ای و مصارف آن در آشپزی هم خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

تولید انواع طعم شکلات تخته ای

تولید انواع طعم شکلات تخته ای

تولید انواع طعم شکلات تخته ای توسط مواد اولیه مرغوب در حال انجام است و همواره چرخه تولید پویایی دارد. از آنجایی هم که، این شکلات مصارف متنوعی در تولیدی ها دارد لازم است به میزان ظرفیت لازم برسد که این اتفاق افتاده و این محصول در سطح کیفی بالا و در تناژهای سنگین تولید می شود. به این ترتیب، ما شکلات تخته ای را در طعم های مختلف تولید کرده و به مشتریان ارجمند عرضه می داریم. در زیر به انواع شکلات تخته ای و کارکرد هر یک از آن‌ ها اشاره کرده ایم:

  • شکلات تخته ای کاکائویی

این شکلات تخته ای که بسیار پرفروش است توسط تولیدی های کیک و شیرینی خریداری می شود. تولیدکنندگان شیرینی جات برای طعم دهی به محصولات تولیدی خود به سس شکلاتی در غلظت بالا نیاز دارند که این سس را می توانند با کمک شکلات تخته ای کاکائویی تولید کنند. این سس به عنوان یک ماده پوششی در بدنه کیک ها و شیرینی های قنادی قرار گرفته و باعث زیباتر شدن جلوه آن‌ها می شود.

  • شکلات تخته ای سفید

این شکلات تخته ای یکی دیگر از شکلات های پرفروش ما است که از آن در کارگاه های حلوا شکری و قنادی ها استفاده می شود. شکلات تخته ای سفید که طعم وانیلی دارد می تواند طعم لذیذی در محصولات خوراکی ایجاد کرده و یک بافت سفید رنگ جذاب در ساختار آن‌ ها به وجود آورد.

  • شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای میوه ای یا رنگی یکی از انتخاب های تولیدکنندگان حرفه ای است. این شکلات تخته ای هم از نظر طعم و هم از نظر رنگ بسیار درجه یک است و می تواند رنگ بسیار جذابی را در شیرینی جات مختلف ایجاد کند. در واقع، اینکه یک کیک یا شیرینی بدون مواد افزودنی مضر دارای رنگ شاد و زیبا باشد برای مصرف کننده اهمیت زیادی دارد که این مهم با به کار گیری شکلات تخته ای رنگی امکانپذیر است.

  • شکلات تخته ای تلخ

این شکلات تخته ای از قیمت بالایی برخوردار است و به دلیل طعم تلخی که دارد در مراکزی مانند کافه رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. کافه ها و رستوران های حرفه ای عرضه کننده انواع دسر هستند و در برخی از دسرهای خود نیز از این شکلات تخته ای درجه یک استفاده می کنند.

بسته بندی شکلات تخته ای فله

بسته بندی شکلات تخته ای فله

نحوه بسته بندی شکلات تخته ای فله اینگونه است که ۴ قالب ۳ کیلویی داخل یک کارتن ۱۲ کیلویی تعبیه می شوند. در واقع، بسته بندی شکلات تخته ای کاملا ایمن و مطمئن انجام می شود تا حین جابجایی آن، آسیبی به محصول وارد نشود. ضمن اینکه، این نحوه بسته بندی مربوط به انواع طعم شکلات تخته ای بوده و به یک شکلات تخته ای خاص محدود نمی شود.

قیمت شکلات تخته ای فله نیز براساس چند پارامتر مهم نظیر مواد مصرف شده در زمان تولید محصول و وزن موردنظر مشتری بستگی دارد. واحد فروش ما، این محصول را در پکیج های استاندارد و با قیمت مناسب در اختیار تولیدکنندگان محترم قرار می دهد. ضمن اینکه، مشتریان محترم می توانند این محصول را در وزن بالا و به صورت فله سفارش دهند و آن را با همان کیفیت اولیه در زمان تولید تحویل بگیرند.

نحوه سفارش شکلات تخته ای کیلویی

نحوه سفارش شکلات تخته ای کیلویی

در پایان به نحوه سفارش شکلات تخته ای کیلویی اشاره می کنیم. برای سفارش شکلات تخته ای ۲ راه پیش روی مشتریان گرامی قرار گرفته است تا با هر روشی که راتحت‌تر هستند شکلات تخته ای مدنظر خود را سفارش دهند. روش اول، سفارش شکلات تخته ای به صورت آنلاین است.

این روش که بسیار محبوب و پرطرفدار است منجر به کاهش هزینه های جانبی برای خرید محصول شده و در وقت و انرژی تولیدکنندگان صرفه جویی می کند. روش دوم نیز خرید حضوری شکلات تخته ای است که این روش، طرفداران کمی دارد؛ اما جهت احترام به تمام نظرات مشتریان محترم، این روش همچنان برقرار است.

[aparat id=’S7Ies’]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا