پودر کاکائوپودر کاکائو ترکپودر کاکائو نچرال

قیمت پودر کاکائو طبیعی KAFCI ترک گرید Alkalized & Natural | پودر کاکائو ترکیه

در بازرگانی Soren قیمت پودر کاکائو طبیعی KAFCI ترک مانند سایر محصولات در پایین ترین رنج ممکن تعیین شده است. پودر کاکائو cocoa powder از مواد اولیه ای است که در مرکز ما سعی شده است از بهترین تولید کنندگان آن در جهان تامین گردد.

قیمت پودر کاکائو طبیعی KAFCI ترک

از آنجایی که کشور ترکیه یکی از تولیدکنندگان برتر پودر کاکائو محسوب می شود ما چندین برند این کشور را جهت توزیع در کشور انتخاب نموده ایم که یکی از این پودرهای کاکائو که کیفیت لازم را نیز دارد و مورد توجه ما قرار گرفته است پودر کاکائو ارگانیک Kafci ترک می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]پودر کاکائو kafci مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده است و از محصولات صادراتی ترکیه در زمینه فرآورده های کاکائویی به حساب می آید.[/box]

در ادامه این بخش درباره این پودر کاکائو به صورت تخصصی صحبت شده است و آنالیز آن را در اختیار تامین کنندگان و بازرگان محترم قرار داده ایم. با ما همراه باشید تا هر چه بهتر با این پودر کاکائو وارداتی آشنا شوید.

قیمت پودر کاکائو طبیعی KAFCI ترک درجه ۱

قیمت پودر کاکائو طبیعی KAFCI ترک

همانطور که اشاره شد قیمت پودر کاکائو طبیعی KAFCI ترک درجه ۱ در رنج خوبی قرار گرفته و از خوش قیمت ترین پودرهای کاکائو بازار محسوب می شود که این موضوع بر حجم فروش آن تاثیر گذاشته است.

تولیدکنندگان در رابطه با پودر کاکائو به چند نکته توجه ویژه‌ای دارند که اولین نکته، نوع پودر کاکائو است. توجه داشته باشید که پودر کاکائو به دو صورت طبیعی و آلکالایز تولید می گردد. مدل طبیعی آن فاقد افزودنی بوده و هیچ فرآیندی بر روی آن اتفاق نیفتاده است و تنها پودر شده دانه کاکائو می باشد و اینکه رنگ روشنی داشته و درصد تلخی آن بالا است اما پودر کاکائو آلکالایز، تیره رنگ می باشد و از چندین فرایند عبور کرده و طعم شیرینی نیز دارد.

این پودر کاکائو ترکیه نیز که آن را به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم از نوع طبیعی است و برای تولیدکنندگانی که قصد تولید یک محصول ارگانیک با طعم تلخ را دارند کاملا مناسب و ایده آل می باشد.

ویژگی های پودر کاکائو نچرال kafci

ویژگی های پودر کاکائو نچرال kafci

ویژگی های پودر کاکائو نچرال kafci موجب محبوبیت آن در بازارهای جهانی شده است. میزان چربی این پودر کاکائو مانند دیگر پودرهای کاکائو استاندارد در بین ۱۰ الی ۱۲ قرار داشته و از چربی مناسب برخوردار است. عطر دهی و طعم آن نیز مورد تایید تولید کنندگان حرفه ای قرار گرفته است و عملکرد خوب آن منجر به شهرت اش در بین تولید کنندگان ترکیه و سایر کشورها مانند کشور ما شده است.

این محصول هم اکنون در مرکز ما موجود است که پیشنهاد می کنم در صورت تمایل به خرید عمده آن، هر چه سریعتر نسبت به سفارش اش اقدام نمایید زیرا موجودی پودرهای کاکائو ما به دلیل مصارف بالا سریع به اتمام می رسد.

فروش آنلاین برندهای مختلف پودر کاکائو کشور ترکیه

فروش آنلاین برندهای مختلف پودر کاکائو کشور ترکیه

در همین سایت، فروش آنلاین برندهای مختلف پودر کاکائو کشور ترکیه با قیمت های عمده ای در حال انجام است. از برند Altinmarka ترک گرفته تا برند Kafci در وزن های بالا و بهترین قیمت ارائه می شوند. همانطور که می دانید محصولات ترکیه از کیفیت خوبی برخوردار هستند که این موضوع باعث شده است تا آنها را در لیست پودرهای کاکائو مرکز خود قرار دهیم و به سایر مناطق کشور ارسال نماییم.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا