پودر کاکائوپودر نارگیلروغن CBSلسیتین

شرکت وارد کننده مواد اولیه کارخانه شکلات | Soren

شکلات یکی از خوراکی‌های خوشمزه و پرفروش است که در مهمانی‌ها و مجالس نیز از آن استفاده می‌شود. شکلات‌ها دارای انواع و طعم‌های مختلفی هستند. در تولید این محصول از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود. برخی از مواد اصلی تولید شکلات در میان تمامی کارخانه‌ها و تولیدی‌ها مشترک است. گاهی دسترسی به این مواد دشوار است و تولیدی‌های شیرینی و شکلات‌سازی نمی‌توانند به‌راحتی به این مواد اولیه دسترسی داشته باشند. به همین دلیل شرکت‌ها و بازرگانی‌های مختلفی در ایران کار واردات مواد اولیه کارخانه شکلات را انجام می‌دهند و این مواد را از کشورهای دیگر وارد می‌کنند.

واردات مواد اولیه کارخانه شکلات

مشکلات صنعت شیرینی و شکلات

ازآنجایی‌که سرانه مصرف شیرینی و شکلات در کشور بالاست، تولیدی‌ها نمی‌توانند تمامی مواد اولیه موردنیاز کارخانه‌ها را فراهم کنند. البته مقداری از مواد اولیه مانند آرد و شکر و روغن در داخل کشور تولید می‌شود اما محصولات اصلی شکلات‌سازی یعنی پودر کاکائو و کره کاکائو باید از کشورهای دیگر وارد گردد.

امروزه باوجود تحریم‌ها و نوسانات نرخ ارز مشکلات صنعت شیرینی و شکلات در ایران نیز افزایش‌یافته است. مهم‌ترین مشکل این صنایع دسترسی دشوار به مواد اولیه می‌باشد. درگذشته تنها از طریق کارت بازرگانی واردات صورت می‌گرفت و پول به‌صورت مستقیم از بانک‌های ایرانی به کشور صادرکننده واریز می‌گردید. امروزه شرایط ویژه‌ای برای واردات در نظر گرفته‌شده است و انتقال وجه تنها از طریق صرافی‌ها و سامانه نیمایی امکان‌پذیر است. باوجود تمام این موانع مراکز مختلفی درزمینهٔ واردات مواد اولیه کارخانه شکلات فعالیت می‌کنند.

وارد کننده مواد اولیه شکلات

انواع مواد اولیه شکلات‌سازی

مواد اولیه شکلات با توجه به طعم و مزه شکلات متفاوت است. به‌طورکلی انواع مواد اولیه شکلات‌سازی

عبارت‌اند از:

می‌توان تمامی این مواد و محصولات مشابه را از مراکز واردات مواد اولیه کارخانه شکلات خریداری کرد.

مواد اولیه شکلات‌سازی

واردات مواد اولیه کارخانه شکلات

واردات مواد اولیه کارخانه شکلات از کشورهای مختلفی مانند اسپانیا، هلند، برزیل، اندونزی و ترکیه انجام می‌گیرد. ازآنجایی‌که ترکیه همسایه ایران است، بیشتر برندهای اروپایی نیز از طریق شرکت‌های ترکیه‌ای وارد ایران می‌شوند. شرکت ام تی رویال یکی از شرکت‌های معتبر ترکیه‌ای است که درزمینهٔ صادرات مواد اولیه شکلات به ایران فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت از کیفیت خوبی برخوردارند و با سایر برندهای اروپایی بازار در رقابت هستند. بازرگانی سورن نیز بیشتر مواد اولیه شکلات‌سازی را به‌صورت مستقیم از این شرکت وارد می‌کند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش سورن در تماس باشید.

واردات مواد اولیه کارخانه شکلات

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا