تافیتافی مغزدار

کارخانه تولیدی تافی مغزدار ارزان صادراتی – Soren

کارخانه تولید تافی شکلات ، تولید تافی مغزدار ، کارخانه تافی ، تافی میوه ای مغزدار ، صادرات تافی ، تافی شکلات صادراتی ، تافی ارزان ، تولید کننده تافی

شکلات و شیرینی یکی از محصولات پرفروش در بازار ایران است. شکلات‌ها و شیرینی‌ها دارای انواع متعددی هستند و به روش‌های گوناگونی تولید می‌شوند. یکی از انواع این محصول، تافی است. تافی نوعی از شیرینی است که از ترکیب شکر، شیر، گلوکز و مقداری چربی به دست می‌آید در تولید تافی گاهی از کره یا آرد نیز استفاده می‌شود. تافی‌ها دارای برندهای داخلی و خارجی هستند. در کشور ایران تعداد زیادی کارخانه تافی وجود دارد که انواع تافی‌ها را بر طبق ذائقه ایرانی‌ها تولید می‌کنند. در این مطلب قصد داریم شمارا با انواع تافی ایرانی و کارخانه تافی آشنا نماییم.

کارخانه تافی

کارخانه شکلات‌سازی سورن

همان‌طور که گفته شد در ایران تعداد زیادی کارخانه تافی وجود دارد. یکی از کارخانه‌هایی که در آن انواع شکلات‌ها ازجمله تافی تولید می‌شود، کارخانه شکلات‌سازی سورن می‌باشد. کارخانه شکلات‌سازی سورن دارای چندین سال سابقه می‌باشد و از سال ۹۲ انواع تافی‌ها را تولید و عرضه می‌کند. تمامی محصولات این کارخانه از قیمت مناسب و کیفیت بالا برخوردار هستند. اگر قصد خرید تافی به‌صورت عمده دارید حتما خریدهای خود را به‌صورت مستقیم از کارخانه انجام دهید تا واسطه‌های فروش حذف شوند و شما محصولی باکیفیت و مطمئن را خریداری نمایید.

انواع تافی ایرانی در کارخانه ها کدامند؟

کارخانه‌های تافی انواع مختلفی از این محصول را با طعم‌های مختلف تولید می‌کنند. برخی از این کارخانه‌ها در کنار تافی محصولات دیگری را نیز تولید می‌کنند اما برخی دیگر تنها درزمینهٔ تولید تافی فعالیت می‌کنند. تافی‌های ایرانی نیز شامل انواع متعددی هستند. به‌طورکلی برخی از انواع تافی ایرانی تافی شیرین عسل، تافی آیدین، تافی شونیز، سورن و … می‌باشند. میزان کیفیت تافی‌های ایرانی به حدی است که به‌عنوان محصولی صادراتی شناخته‌شده و به کشورهای مختلف صادر می‌شود.

تافی میوه‌ای مغزدار در ۸ طعم متنوع

یکی از انواع محصولات کارخانه تافی، تافی میوه‌ای مغزدار می‌باشد. تافی مغزدار یکی از  شکلات های محبوب ایرانی است که چندین سال از تولید اولیه آن می گذرد. تافی‌های میوه ای در طعم‌های مختلف و بسته‌بندی‌های بزرگ و کوچک عرضه می‌شوند. شما می‌توانید انواع تافی­ها را به‌صورت عمده و فله‌ای از تولیدی سورن خریداری نمایید. این تویلدی دارای انواع برندهای تافی می‌باشد و محصولات خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت عرضه می‌کند.

تافی میوه‌ای مغزدار

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا