پودر کاکائوپودر کاکائو فرانسه

Opera cacao | پودر کاکائو اپرا فرانسوی | فروش پودر کاکائو ۱۲-۱۰

پودر کاکائو اپرا با وجود اینکه یک محصول تولید فرانسه و منطقه اروپا محسوب می شود از قیمت بهتری در مقایسه با نمونه های آسیایی نظیر آلتین مارکا برخوردار است. این پودر کاکائو، از نظر چربی ۱۰ الی ۱۲ بوده و کیفیت بهتری نسبت به آلتین مارکا دارد. بنابراین از دو منظر مهم، یعنی کیفیت و قیمت شرایط عالی دارد.

پودر کاکائو اپرا

پودر کاکائو opera در سه گرید متفاوت تولید می شود که معروف ترین گرید آن op9 نام دارد. این گرید اپرا، بسیار شبیه به s9 آلتین مارکا است و حتی می توان گفت از این گرید بهتر نیز می باشد. در ادامه، این پودر کاکائو فرانسوی را بیشتر مورد بحث و ارزیابی قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعات و آگاهی خود نسبت به این محصول وارداتی تا پایان همراه ما باشید.

مرکز فروش پودر کاکائو اپرا

مرکز فروش پودر کاکائو اپرا

بازرگانی سورن یک شرکت پخش و مرکز فروش پودر کاکائو اپرا فرانسه می باشد که آماده همکاری با کلیه بازرگانان محترم و تامین کنندگان گرامی جهت پوشش دهی و حمایت گسترده تر سایر مناطق کشور است. این پودر کاکائو موجب افزایش کیفیت و بهبود طعم دسرهای مختلف نظیر کیک و شیرینی شده و وجودش در هر مرکز یا کارگاه تولیدی بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد.

قیمت پودر کاکائو اپرا فرانسه

قیمت پودر کاکائو اپرا فرانسه

همانطور که اشاره شد قیمت پودر کاکائو اپرا فرانسه بسیار عالی و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است. این پودر کاکائو از طعم، عطر، کیفیت و قیمت عالی برخوردار بوده و نمونه ی اصل آن در مرکز ما به صورت عمده ای ارائه می گردد. از طرفی به دلیل نوسانات بازار و قیمت های جدید این شرکت فرانسوی اگر می خواهید از قیمت به روز آن مطلع شوید با مسئول فروش شرکت و روابط عمومی ما تماس حاصل نمایید.

سفارش اینترنتی پودر کاکائو Opera

پودر کاکائو Opera

در این سایت، سفارش اینترنتی پودر کاکائو Opera ترتیب اثر داده شده و در کمترین زمان این محصول به محل سفارش دهندگان ارسال می گردد. برای سفارش پودر کاکائو اپرا فقط کافی است فرم زیر را پر کرده و با کلیک بر روی دکمه ارسال، سفارش خود را نهایی کنید.

کادر فروش ما در سریع ترین زمان، سفارشات را بررسی می‌ کنند و آنها را به واحدهای مربوطه اعلام کرده تا آنها پودر کاکائو را در تناژ مدنظر افراد بسته بندی کنند و سپس به واحد ارسال منتقل نمایند. در صورتی که هرگونه سوالی درباره این پودر کاکائو فرانسوی دارید با مشاوران ما تماس برقرار نمایید تا به پاسخ تمام پرسش ها و ابهامات خود دست یابید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا