اسمارتیز

کارخانه اسمارتیز شکلات کاکائویی رنگی ریز و درشت

کارخانه اسمارتیز ایرانی با روشی کاملاً بهداشتی اقدام به تولید محصولات رنگی متنوعی کرده است. شکلات محصولی کاکائویی است و پودر کاکائو ماده اصلی تشکیل‌دهنده آن است. این محصول به علت ظاهر زیبایی که دارد بسیار مورد استقبال کودکان قرارگرفته است. البته اسمارتیز دارای مصارف گوناگونی است. از این محصول برای پذیرایی از مهمان، تزئین محصولات غذایی در کارخانه‌ها، تزئین محصولات قنادی و… نیز استفاده می‌شود. می‌توان اسمارتیزها را در شکل‌ها و رنگ‌های گوناگون و به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری کرد. این محصول دارای تنوع بسیار بالایی است.

کارخانه اسمارتیز

مشخصات اسمارتیز کاکائویی

یکی از انواع اسمارتیزهای بسیار خوشمزه و پر تقاضا اسمارتیز کاکائویی است. برای تولید این محصول از انواع پودرهای کاکائو مرغوب خارجی استفاده می‌شود. علاوه بر پودر کاکائو از محصولات غذایی دیگری نیز جهت تولید اسمارتیز استفاده می‌شود. اسمارتیزهای کاکائویی در بسته‌بندی‌های متنوع و به شکل فله‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. کارخانه اسمارتیز مدل‌های کاکائویی این محصول را به شکل عمده‌ای و با هر وزن و تناژی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

می‌توان اسمارتیز کاکائویی را در هر شهری خریداری کرد. نمایندگی‌های این محصول در شهرهای مختلفی از ایران فعالیت دارند. از مهم‌ترین مشخصات اسمارتیز کاکائویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارا بودن اندازه‌های مختلف
  • دارا بودن بسته‌های متنوع با وزن‌های مختلف
  • دارا بود طعم و عطر مناسب
  • کیفیت بسیار بالا و تنوع زیاد و…

اسمارتیز کاکائویی بیشتر در رنگ‌های قهوه‌ای یا در مدل‌های سنگی عرضه می‌شود. برخی از انواع این اسمارتیز ریز و برخی درشت هستند. اسمارتیز کاکائویی در نمونه‌های ساده و مغز دار تولید می‌شوند. در نمونه‌های مغز دار از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود. درواقع جهت تولید این محصول از انواع مغزها استفاده می‌شود.

کارخانه اسمارتیز | اسمارتیز کاکائویی

صادرات اسمارتیز ایرانی

صادرات اسمارتیز ایرانی به نقاط مختلفی از جهان انجام می‌گیرد. اسمارتیزهای صادراتی هم در بسته‌بندی‌های دبه‌ای و هم در بسته‌بندی‌های کارتنی عرضه می‌شوند. دبه‌ها معمولاً دارای وزن سه کیلوگرم هستند. وزن بسته‌بندی کارتنی نیز از ۳ تا ۵ کیلوگرم متغیر است. دراژه‌های سنگی نیز در بسته‌های ۴ کیلوگرمی صادر می‌شوند. کشورهای مختلفی پذیرا اسمارتیز ایرانی هستند. ازجمله این کشورها می‌توان به عراق، افغانستان، ترکیه، ارمنستان و… اشاره کرد. کارخانه اسمارتیز می‌تواند این محصول صادراتی را با هر تناژی تأمین نماید. کارخانه‌ها برای تولید محصولات صادراتی از بهترین مواد اولیه استفاده می‌نمایند. همین امر موجب شده در بازارهای کشورهای مختلف، اسمارتیز از فروش بالایی برخوردار باشد.

قیمت اسمارتیز ایرانی بسیار مناسب است. البته باید توجه داشت که شرکت‌های مختلف، لیست قیمت متفاوتی برای اسمارتیز در نظر می‌گیرند. نکته مهم این است که قیمت اسمارتیزهای فله‌ای و عمده در تمامی برندها بسیار کمتر از قیمت اسمارتیز گرمی و کیلویی خواهد بود. برای اطلاع از قیمت اسمارتیز تنها کافی است با مراکز فروش در تماس باشید.

کارخانه اسمارتیز | صادرات اسمارتیز

کارخانه اسمارتیز رنگی ریز

کارخانه اسمارتیز محصولات خود را با تنوع زیادی روانه بازار می‌کند. کارخانه اسمارتیز رنگی ریز یکی از مراکزی است که بیشتر محصولات خود را در اختیار قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها قرار می‌دهد. اسمارتیز ریز از تنوع رنگی بالایی برخوردار است. این محصول بیشتر جنبه تزئینی داشته و برای تولید انواع کیک و شیرینی مورداستفاده قرار می‌گیرد. البته این محصول دارای مصارف خوراکی و خانگی نیز می‌باشد؛ اما اصلی‌ترین کاربرد آن تزئین مواد غذایی مختلف است.

اسمارتیز رنگی ریز در شکل‌های مختلف دایره‌ای، قلبی، مربعی و… عرضه می‌شود. این محصول خوشمزه و زیبا نیاز بسیاری از قنادی‌ها را برطرف خواهد کرد. برای خرید اسمارتیز ریز کافی است با نمایندگی‌های فروش کارخانه در تماس باشید.

کارخانه اسمارتیز | اسمارتیز رنگی

خرید اینترنتی اسمارتیز فله

خرید اینترنتی اسمارتیز فله یکی از روش‌های آسان و به‌صرفه است. در خرید اینترنتی امکان مقایسه اسمارتیزهای مختلف وجود دارد. در این روش می‌توان اسمارتیز را با پایین‌ترین قیمت خریداری کرد. در سایت‌های فروش آنلاین واسطه‌های فروش حذف‌شده و می‌توان محصول را بدون واسطه و مستقیم خریداری کرد. مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن یکی از مراکزی است که محصولات خود را به شکل اینترنتی نیز عرضه می‌نمایند.

کارخانه اسمارتیز | خرید اینترنتی اسمارتیز

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا