کافی میت

قیمت کافی میت موکاته (Poland) لهستان (Creamer )

مناسب بودن قیمت کافی میت موکاته منجر به انتخاب آن توسط کافه رستوران های کوچک و بزرگ شهرهای مختلف کشور شده است. این محصول از محصولات وارداتی کشور است که در تناژ بالا وارد می شود.

اشخاصی که در کار عرضه انواع قهوه در کشور هستند می توانند با کمک افزودنی هایی مانند کافی میت یک طعم و رنگ عالی به نوشیدنی های خود اضافه کنند. کافی میت موکاته نیز از سطح کیفی خوبی برخوردار است و انتظار شما بابت بهبود طعم و رنگ قهوه های مختلف را برآورده خواهد کرد.

در ادامه مطلب، هر آنجه که درباره Mokate coffee mate باید بدانید را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزودنی بی نظیر ادامه مطلب را از دست ندهید.

قیمت کافی میت موکاته (Mokate Coffee Mate)

قیمت کافی میت موکاته (Mokate Coffee Mate)

قیمت کافی میت موکاته (Mokate Coffee Mate) به حجم درخواستی شما بستگی دارد. این کافی میت باکیفیت که از تولیدات موفق کشور لهستان است به تایید مصرف کنندگان ایرانی هم رسیده است و درصد رضایت از آن در کشور ما بالا است.

با خرید عمده کافی میت از بازرگانی سورن می توانید این محصول را با قیمت مناسب و عمده ای خریداری کنید. این محصول برای مراکز مختلف کشور به صورت مستقیم  ارسال می شود و به دلیل عدم حضور واسطه های مختلف در این بین، دیگر نیازی نیست مبلغ اضافی را به واسطه ها بپردازید.

همه چیز درباره کافی میت

همه چیز درباره کافی میت

در اینجا، همه چیز درباره کافی میت گفته خواهد شد. کافی میت، پودر شیر فاقد خواص لبنی است که خامه ای کننده بوده و منجر به انتقال یک طعم نزدیک به شیر در قهوه های مختلف می شود. با افزودن کافی میت به قهوه، هم طعم بهتری پیدا می کند و هم ظاهر آن زیباتر می شود؛ به این ترتیب، وجود کافی میت در قهوه منجر به افزایش رضایت مصرف کنندگان شده و آن ها را به نوشیدن قهوه ترغیب می کند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]با کافی میت می توان رنگ قهوه را روشن کرد و آن را به یک رنگ نزدیک به سفید رساند و طعم نوشیدنی نیز به یک طعم فوق العاده ای لذیذ تبدیل خواهد شد.[/box]

توجه داشته باشید که کافی میت را نمی توان یک محصول جایگزین شیر دانست؛ زیرا فاقد خواص لبنی است و معمولا آن را یک جایگزین برای خامه می دانند. همچنین کافی میت عاری از کلسترول بوده و از کالری کمی برخوردار است به همین خاطر افرادی که پرهیز غذایی دارند می توانند با خیالی آسوده از آن در قهوه خود استفاده کنند.

ضمن اینکه، کافی میت نیز همچون بسیاری از مواد اولیه در طعم ها و مدل های مختلف تولید می شود. تولیدکنندگان، این محصول را در ۳ مدل پودری، مایع و مایع غلیظ تولید می کنند که هر یک از آن ها طرفداران خود را دارند. کافی میت موکاته نیز که ما در حال پخش سراسری آن در ایران هستیم به صورت پودری بوده و ویژه کافه رستوران های سراسر کشور به فروش می رسد.

سایر اسامی رایج کافی میت

سایر اسامی رایج کافی میت

در زیر سایر اسامی رایج کافی میت در جهان آورده شده است:

  • کافی کریمر
  • کرم قهوه
  • پودر شیر
  • سفیدکننده قهوه و …

فروش کافی میت موکاته لهستان با قیمت ویژه

فروش کافی میت موکاته لهستان با قیمت ویژه

فروش کافی میت موکاته لهستان با قیمت ویژه یکی از نیازهای کشور است که توسط بازرگانی هایی همچون سورن برآورده شده است. مرکز ما، ارائه دهنده انواع مواد اولیه و پودرهای خوراکی در ایران است که کلیه محصولات وارداتی خود را با تضمین کیفیت و اصالت در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

از پودرهای خوراکی پرمصرف در کشور می توان به مواردی همچون پودر کافی میت، پودر کاکائو، پودر ژلاتین، پودر گوار و … اشاره کرد که تمامی این محصولات توسط تیم فروش ما به سراسر ایران ارسال شده و قیمت هر یک از آن ها نیز به نرخ عمده محاسبه می شود.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا