تافیشکلات ایرانی

خرید شکلات برای صادرات به افغانستان

یکی از حوزه های پرتقاضا و محبوب در صنایع غذایی در طول سال گذشته و نیز سال های قبل تر شکلات ایرانی بوده و خواهد بود. رشد صادرات شکلات از ایران در طول سال ۹۷ به نزدیک به یک میلیارد دلار رسیده است و این رقم نسبت به سال ۹۶ ۱۴ درصد افزایش را نشان می دهد. با توجه به افزایش ظرفیت و تقاضا  آمارها نشان دهنده صادرات شکلات در سال ۹۸  با رشد بیشتری از سال گدشته می باشد و مطمئنا این ارقام در سال ۱۳۹۹ نیز از این فراتر خواهد رفت.

 خرید شکلات برای افغانستان

خرید شکلات برای صادرات به افغانستان

شکلات ایران در حال حاضر به بیش از ۶۶ کشور در دنیا صادر شده است و کشورهای زیادی شاهد شکلات ایرانی در بازارهای خود هستند. کشورهای اروپایی ، آفریقایی و آسیایی از جمله این بازارها هستند. اما در این میان اگر بخواهیم سهم حداکثری صادرات شکلات را بیابیم ، این سهم اختصاص به کشورهای عراق و افغانستان دارد. کشور عراق با بیشترین خرید شکلات و تافی از ایران و سپس افغانستان در رتبه اول و دوم این بازارها قرار دارند. اما کشورهای هدف در صادرات شکلات ایرانی به دنبال چه نوع شکلاتی هستند؟

 خرید شکلات برای افغانستان

ارزان ترین قیمت شکلات ایرانی برای صادرات

قیمت شکلات ، این موضوع مهم ترین و اصلی ترین موضوع برای تاجران و مصرف کنندگان کشورهای وارد کننده شکلات و تافی ایرانی است. این موضوع از جنبه های مختلفی قابل درک است.

تولید شکلات در منطقه خاورمیانه رقبای زیاد و خوبی دارد. ازجمله آن ها ترکیه و چین هستند. موضوعی که باعث برتری ایران و افزایش هر ساله سهم ایران از بازار شکلات شده است، قیمت تمام شده شکلات در ایران و نزدیکی مرزی است.

با توجه به نوسانات ارزی و کاهش ارزش ریال نسبت به ارزهای خارجی از یک سو ، و قیمت ارزان تمام شده محصولا ایرانی به دلیل ارزانی دستمزد و هزینه های جانبی تولید ، شکلات ایرانی ارزان و مقرون به صرفه است که این موضوع باعث رغبت تاجران خارجی به خرید شکلات از ایران  شده است.

لذا خرید شکلات برای افغانستان ، خرید شکلات برای عراق و سایر کشورهای همسایه با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت ها گزینه مناسب برای تجارت می باشد.

ما با تولید و تامین شکلات ارزان قیمت صادراتی ، خرید شکلات برای افغانستان و سایر کشورها را برای تاجران بین المللی و نیز صادرکنندگان ایرانی میسر ساخته ایم و در این زمیه توانسته ایم همکاری های بسیار خوبی را ایجاد نماییم.

 خرید شکلات برای افغانستان

انواع شکلات تافی برای صادرات به افغانستان

از انواع بسیار محبوب و پرتقاضا و همچنین شکلات ارزان قیمت صادراتی ، شکلات تافی ها و آبنبات ها هستند. از جمله تافی شکلات و آبنبات های تولیدی با کیفیت ، ارزان قیمت و صادراتی ما موارد زیر هستند:

  • انواع تافی میوه ای در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • انواع تافی ترش میوه ای در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • انواع تافی رولن میوه ای در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • تافی کره ای در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • تافی کاکائویی در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • تافی دارچینی در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی

  • انواع ابنبات پاستیلی مغزدار در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • انواع آبنبات میوه ای در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • آبنبات عسلی در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی
  • ابنیات توت فرنگی در کارتن های ۱۲ کیلوگرمی شامل بسته های یک کیلویی و سه کیلویی

 خرید شکلات برای افغانستان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید شکلات برای صادرات و خرید شکلات برای افغانستان با ما در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا