لسیتین

شرکت فروش لسیتین هندی وارداتی E 322 | سورن

فروش لسیتین هندی E 322

فروش لسیتین هندی E 322 که  نوعی روغن حاوی مقدار زیادی چربی اشباع شده و به رنگ زرد است، به دو صورت جامد و مایع و از منابع مختلف گیاهی و حیوانی به دست می آید. از منابع حیوانی می توان به غضروف حیواناتی مانند گاو، خوک و برخی آبزیان مانند ماهی و از جمله منابع گیاهی می توان به سویا، پنبه، آفتابگردان و … اشاره کرد که خواص و کاربرد هر یک با دیگری متفاوت است. از این میان لسیتین سویا به دلیل کیفیت بالا و قیمت پایین طرفداران بیشتری در کشور ما دارد.

فروش لسیتین هندی

لسیتین سویا E 322

لسیتین مستقیماً از روغن سویا به دست می آید. به همین دلیل این ماده خوراکی به صورت مایع و رنگ قهوه ای در بازار دیده می شود. اما نمونه های دیگری از این محصول وجود دارد که به صورت گرانول و پودر نیز در بازار موجود است. می دانید که س ویا دارای مقدار زیادی پروتئین و فیبر و مواد عالی است، بنابراین تمام موادی که به این روش تولید می شوند نیز کم و بیش این مواد را دارند. تولید کننده لسیتین هندی E 322 خوراکی سویا با دقت و کیفیت بسیار بالا تولید می شود و محصول را به صورت بسته بندی شده در اندازه های مختلف و با قیمت بسیار مناسب به مصرف کنند گان ارائه می کند .
بنابراین تمامی افرادی که به این ماده غذایی عالی و خاص نیاز دارند می توانند با مراجعه به بازار بهترین محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری و استفاده کنند. لسیتین سویا در مقایسه با سایر لسیتین ها قیمت مناسب تری دارد و قیمت اصلی آن نیز برای تولیدکنندگان کاملاً به صرفه است.

 

فروش لسیتین هندی

کاربرد لسیتین  

لسیتین هندی مخلوطی از چربی است که برای سلول های بدن انسان ضروری است و  کاربردهای متفاوتی دارد. می توان آن را در بسیاری از غذاها از جمله سویا و زرده تخم مرغ یافت. در ارزش غذایی، لسیتین منبع اصلی کولین است،ماده مغذی مشابه ویتامین B. لسیتین به استیل کولین، ماده ای که تکانه های عصبی را منتقل می کند، تبدیل می شود.لسیتین خواص خوراکی فراوانی دارد و به همین دلیل می توان از این ماده عالی و مرغوب در صنایع غذایی برای بهبود کیفیت انواع مواد غذایی استفاده کرد. این ماده معمولا برای صاف کردن بافت انواع مواد غذایی استفاده می شود،بنابراین می توان این محصول را برای صاف کردن بافت انواع شکلات اضافه کرد تا کیفیت شکلات از نظر ظاهر و حتی از نظر کیفیت و ارزش غذایی افزایش یابد.

فروش لسیتین هندی

کاربرد لسیتین هندی در تولید فرآورده های غذایی

 

تافی و محصولات ترد

 • چسبندگی بین غذاها را کاهش می دهد
 • روغن ریزی را به حداقل می رساند

 

محصولات کاراملی

 • برش را آسان تر می کند
 • روغن ریزی را به حداقل می رساند
 • بهبود بافت و جویدن
 • کاهش چسبندگی به پوشش

 

روکش های شکلاتی

 • آسان شدن تولید با سرعت بالا با کاهش ویسکوزیته
 • کم شدن هزینه با کاهش نیاز به کره کاکائو

 

آب نبات

 • یک سد رطوبتی ایجاد کنید تا چسبندگی به حداقل برسد
 • ترکیب پذیری بهبود یافته
 • افزایش ماندگاری
 • بهبود حفظ طعم
 • اکستروژن بهبود یافته

 

آدامس

 • نرم کننده
 • اصلاح کننده بافت
 • امولسیفایر
 • عامل پخش کننده طعم

 

فروش لسیتین هندی
کاربردهای مختلفی از لسیتین سویا وجود دارد. از این محصول در تولید کیک، بیسکویت، شیرینی و نان استفاده می شود. نقش لسیتین در شکلات سازی بسیار مهم است و از این ماده به عنوان یکی از مواد اولیه شکلات سازی استفاده می شود.

 

نقش لسیتین در شکلات سازی

 

کاربردهای مختلفی از لسیتین سویا وجود دارد. از این محصول در تولید کیک، بیسکویت، شیرینی و نان استفاده می شود. نقش لسیتین در شکلات سازی بسیار مهم است و از این ماده به عنوان یکی از مواد اولیه شکلات سازی استفاده می شود.
این ماده، مواد اولیه شکلات را یکنواخت می کند.لسیتین هندی همچنین به عنوان نگهدارنده مواد غذایی عمل می کند و از شکوفه دادن
و سفید شدن شکلات در انبار جلوگیری می کند. در واقع، لسیتین سویا باعث ماندگاری بیشتر محصولات غذایی می شود. همچنین این ماده مصرف کره کاکائو یا روغن های جایگزین کاکائو را کاهش می دهد. لسیتین مایع در تولید شکلات و لسیتین جامد در تولید نان استفاده می شود. لسیتین جامد قابلیت حل شدن در آب را دارد و به عنوان بهبود دهنده نان شناخته می شود.

 

واردات لسیتین هندی 

لسیتین در ایران نیز تولید می شود اما تعداد تولید کننده آن محدود است. بنابراین بیشتر لسیتین کشور از کشورهایی مانند آرژانتین و هند وارد می شود. لسیتین هندی یکی از بهترین لسیتین ها است. برند ویپی هند نیز بسیار محبوب است. می توانید لسیتین برند ویپی هند را از کسب و کارها و وب سایت های مختلف خریداری کنید. بسیاری از شرکت ها لسیتین را می فروشند، از جمله لسیتین سویا هند. اما کیفیت محصول آنها متفاوت است .از آنجایی که روز به روز بر تعداد تولید کنندگان و وارد کنندگان لسیتین هندی افزوده می شود، بهتر است برای اطمینان از کیفیت لسیتین، لسیتین ویپی هند را از وارد کنندگان اصلی و تاجران مورد اعتماد خریداری کنید.

فروش لسیتین هندی

لسیتین Pcific

لسیتین در واقع عمدتا  یکی از محصولات وارداتی کشور است که عمدتاً از هند وارد و برای تولیدکنندگان کشور ارسال می شود. یکی از لسیتین وارداتی هندی با کیفیت بالا که در بین تولیدکنندگان صنایع غذایی محبوبیت دارد، لسیتین Pacific است. لسیتین هند و اقیانوسیه که آنالیز معتبری دارد یکی از مشخصه های اصلی آن است و مقدار اسیدی آن ۱۹.۷ است که نشان دهنده سطح استاندارد اسید است. کاربرد اصلی لسیتین Pacific مانند سایر انواع لسیتین به عنوان غلیظ کننده مواد غذایی مانند صنعت شکلات سازی و به عنوان یک تثبیت کننده قوی است. لستین پسیفیک در بشکه های ۲۴۰ لیتری وارد و عرضه می شود.

واردات و فروش لسیتین هندی

نوع دیگری از لسیتین هندی که در صنعت شکلات سازی و صنایع وابسته بسیار مورد استفاده و تقاضا می باشد،لسیتین شیوام است. لسیتین شیوام به مقدار زیاد از هند وارد می شود تا نیاز تولیدکنندگان و کارخانجات داخلی شکلات سازی را برطرف کند. لستین شیوام در بشکه های ۲۲۰ لیتری بسته بندی، واردات و عرضه می شود. خرید لسیتین شیوام هند از طریق ارتباط با واحد فروش انجام می شود.
فعالیت مرکز فروش لسیتین هند در ایران بسیار حائز اهمیت است. زیرا تعداد بیشماری کارخانه، قنادی و مراکز تولیدی در کشور مشغول به فعالیت هستند و حجم تولید آنها بالاست. برای اینکه تولیدکنندگان ما چرخه تولید پویا داشته باشند و محصولات با کیفیت را روانه بازار کنند، نیاز به مواد اولیه مرغوب مانند لسیتین دارند.

فروش لسیتین هندی

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا