شکلات تلخ

مرکز پخش شکلات تلخ فله از ۵۵ درصد الی ۹۹%

پخش شکلات تلخ فله و کیلویی به صورت مستقیم و بی واسطه از طریق مجموعه سورن ، مرکز پخش شکلات تلخ برای مشتریان عمده و کافی شاپ ها و نیز مراکز فروشگاهی در سراسر کشور عرضه می شود.

فواید مصرف شکلات تلخ در روز

شکلات تلخ درواقع یکی از خوراکی های بسیار مغذی و سلامت است که علاوه بر طعم خاص و منحصر به فرد خود، دارای فواید فراوانی است که سبب شده بسیاری از مردم علاقه زیادی به مصرف شکلات تلخ پیدا کنند و از این رو تقاضای خرید شکلات تلخ همواره بالا است.

یکی از نکات جالب در خصوص فواید شکلات تلخ ، بالا رفتن سوخت و ساز و فعالیت بدن است که ارتباط مستقیمی با کاهش وزن پیدا می کند.

در خصوص تفاوت شکلات تلخ با شکلات شیرین باید به میزان مواد مصرفی خصوصا شکر در آن اشاره کرد.

شکلات تلخ ، به شکلاتی گفته می شود که در آن از شکر استفاده نشده باشد و به جای آن میزان کاکائو در آن بالاتر و تا ۷۵ درصد رسیده است.

در واقع علت گران تر بودن شکلات تلخ نسبت به سایر شکلات ها نیز همین مورد است ، چرا که قیمت کاکائو خالص بسیار بیشتر از قیمت شکر می باشد. شکلات تلخ فله از ۲۰% الی ۹۹% تعریف ، تولید و عرضه می شود.

پخش شکلات تلخ فله

مراکز فروش شکلات تلخ فله

شکلات تلخ به صورت فله و در بسته بندی های پلاستیکی را می توان از مراکز فروش و فروشگاه های شکلات در شهر و یا بازار تهیه نمود. این روش خرید برای مصرف کننده ها مناسب می باشد. ولی اگر به دنبال خرید عمده شکلات تلخ هستید ، با ما همراه باشید.

پخش شکلات تلخ فله

خرید شکلات تلخ فله با قیمت عمده

همانطور که پیش تر گفتیم ، تقاضا و مصرف شکلات تلخ در بازار ، کافی شاپ ها و فروشگاه های شکلات و شیرینی بالاست و این شکلات طرفداران زیادی دارد. لذا برای فعالان پخش شکلات تلخ فله و مشتریان و فروشگاه هایی که خرید شکلات  دارند، خرید شکلات تلخ فله با قیمت عمده و مناسب ، می تواند به کسب و کار و فروش آن ها رونق بیشتری دهد و از این طریق حاشیه سود و فروش بالاتری را تجربه نمایند.

لذا ما برای همکاران و مشتریان خود برای خرید شکلات تلخ فله ، شرایط و قیمت بسیار مناسبی در نظر گرفته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید شکلات تلخ فله با بهترین قیمت با ما در تماس باشید.

پخش شکلات تلخ فله

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا