لسیتین

مراکز خرید لسیتین خرید و فروش عمده ای + Analyze معتبر

بازار لسیتین خرید و فروش در ایران بسیار پر رونق بوده و یکی از راه های سودآوری تامین کنندگان محسوب می شود. این محصول را از چندین منبع گیاهی و جانوری می توان استخراج نمود از جمله زرده تخم مرغ که اصلی ترین منبع است و در ابتدا هم با زرده تخم مرغ، لسیتین را کشف نمودند اما به دلیل هزینه زیاد تولید آن با استقبال بالایی مواجه نشده است.

لسیتین خرید و فروش

در مقابل، مواد دیگری همچون آفتابگردان، دانه سویا، جوانه گندم، ذرت و … جایگزین های مناسبی برای زرده تخم مرغ جهت تولید لسیتین هستند و لسیتین های برگرفته از آنها به دلیل قیمت ارزانتر بیشتر به فروش می رسند. یکی از پرفروش ترین لسیتین نیز لسیتین سویا می باشد که در ایران پرطرفدار بوده و خواص زیادی هم دارد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لسیتین Lecithin از نگهدارنده ها و مرطوب کننده های درجه یک بازار به شمار می آید و روزانه توسط تولیدکنندگان جهت حفظ کیفیت محصولات و خوش طعم نمودن آنها خریداری می شود.[/box]

لسیتینی که در بازرگانی سورن ارائه می شود از نوع لسیتین سویا بوده و از نظر مرغوبیت در سطح خوبی قرار دارد و ما آن را با ضمانت کیفیت، به تولیدی های سراسر کشور پخش می نماییم.

لسیتین خرید و فروش عمده ای

لسیتین خرید و فروش عمده ای

با انجام لسیتین خرید و فروش عمده ای نیاز تولیدکنندگان به این افزودنی بی نظیر رفع می گردد. کمی سخت است که بافت محصولات خوراکی حفظ شده و منسجم گردد و همچنین آسیبی به آنها وارد نشود و از هم گسسته نگردد. این موضوع از دغدغه های تولیدکنندگان می باشد که با بکار بردن لسیتین رفع شده و در نهایت، این مواد با کمک لسیتین بسیار عالی بایکدیگر ترکیب می شوند.

معرفی انواع لسیتین به همراه آنالیز آنها

معرفی انواع لسیتین به همراه آنالیز آنها

در قسمت زیر به معرفی انواع لسیتین به همراه آنالیز آنها پرداخته ایم:

  • لسیتین مایع: بیشترین خرید لسیتین مربوط به همین نوع می باشد چرا که در حرفه شیرینی پزی کاربردهای گسترده ای داشته و چندین عمل را در بافت محصولات انجام می دهد. در روند تولید بیسکویت، کیک و شکلات، این افزودنی مورد استفاده قرار می گیرد و موجبات افزایش ماندگاری و کیفیت آنها را فراهم نموده و بافت آن را نیز مسطح می نماید و همینطور ظاهر و طعم شان را نیز بهبود می بخشد.
  • لسیتین پودری: این نوع لسیتین بیشتر در صنعت نان پزی به کار می رود و یک بهبود دهنده درجه یک محسوب می شود. در برابر آب نیز واکنش خوبی داشته و به خوبی ترکیب می گردد.

پخش گسترده بهترین لسیتین به سراسر کشور

پخش گسترده بهترین لسیتین به سراسر کشور

پخش گسترده بهترین لسیتین به سراسر کشور در دستور کار ما قرار گرفته است و ما این محصول را همانند سایر مواد اولیه مرکز خود با بهترین متریال بسته بندی کرده و به موقعیت خریداران ارسال می نماییم. برای تولیدکننده اهمیت زیادی دارد که مواد اولیه محصولات اش از بهترین برندهای خارجی باشد و ما با درک این حساسیت اقدام به توزیع مواد اولیه باکیفیت و خوش قیمت نموده ایم. پودر کاکائو، پودر نارگیل و روغن جایگزین کره کاکائو نیز از دیگر محصولات ما هستند که در صنایع شیرینی پزی کاربردهای اساسی داشته و آنها را با حداقل قیمت تقدیم تولیدکنندگان محترم کشورمان می کنیم.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا