اسمارتیزدراژه سنگی

قیمت دراژه سنگی فله در کارخانه برای خرید عمده + اسمارتیز

قیمت دراژه سنگی فله را می‌توان از طریق مراکز فروش استعلام گرفت. دراژه سنگی یکی از محصولاتی است که طرفداران زیادی دارد. این محصول در کارتن‌هایی با وزن‌های مختلف به فروش می‌رسد. شکلات سنگی یا دراژه سنگی ازجمله محصولاتی است که با تنوع شکلی زیادی عرضه می‌شود. کارخانه‌های تولید این محصول را به کشورهای مختلف نیز صادر می‌کنند. این شکلات زیبا و فانتزی مشتریان زیادی در داخل و خارج کشور دارد. رنگ‌بندی و شکل شکلات‌های سنگی متنوع است و هر تولیدکننده با توجه به سلیقه خود نوع خاصی را به بازار عرضه می‌کند.

قیمت دراژه سنگی فله

کارخانه دراژه سنگی مرغوب

کارخانه دراژه سنگی مرغوب در شهرهای مختلفی از ایران فعالیت دارد. این محصول در بسته‌بندی‌های فله‌ای ۵ و ۲۰ کیلوگرمی و یا در بسته‌های گرمی تولید و عرضه می‌شوند. در کارخانه‌های تولیدی دراژه محصولات با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و به روش کاملاً بهداشتی تولید می‌شوند. مواد اولیه به‌کاررفته در تولید دراژه‌های ایرانی در نوع خود کم‌نظیر می‌باشد. ازاین‌رو دراژه ایرانی دارای بهترین طعم و کیفیت است. برای تولید دراژه از محصولاتی مانند شکر، پودر کاکائو و روغن مخصوص استفاده می‌شود. انتخاب مواد اولیه مرغوب موجب بهتر شدن طعم و عطر دراژه خواهد شد.

در میان انواع در اژه‌های رنگی می‌توان به دراژه سنگ رودخانه‌ای یا آکواریومی اشاره کرد. این محصول شکلی شبیه به سنگ‌های دریا و رودخانه داشته و دارای طرفداران زیادی است. دراژه‌های رودخانه‌ای محصولی صادراتی محسوب می‌شوند. این محصول را می‌توان به کشورهای مختلفی صادر کرد. قیمت دراژه سنگی فله جهت صادرات بسیار مناسب بوده و با صادرات آن سود خوبی نصیب تولیدکنندگان و تاجران این عرصه خواهد شد.

قیمت دراژه سنگی فله | کارخانه دراژه

انواع دراژه سنگی پرفروش

در اژه‌های سنگی که توسط کارخانه‌های ایرانی تولید و عرضه می‌شوند از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. برخی از انواع دراژه سنگی پرفروش عبارت‌اند از:

دراژه‌ها به دو نوع ساده و مغز دار تقسیم می‌شوند. در اژه‌های مغز دار دارای موادی همچون کشمش و گردو بوده و از روکشی رنگی برخوردارند. قیمت دراژه سنگی فله با توجه به نوع آن متغیر خواهد بود. معمولاً دراژه‌های مغز دار از قیمت بیشتری برخوردارند. شکلات‌های سنگی دارای انواع مختلف کادویی و گرمی هستند. می‌توان این محصولات را با قیمت‌های متفاوت خریداری کرده و حتی به کشورهای خارجی نیز عرضه کرد. عراق، افغانستان، ارمنستان و… برخی از مقصدهای اصلی صادرات دراژه محسوب می‌شوند.

علاوه بر دراژه اسمارتیزهای ایرانی نیز از استقبال خوبی در کشورهای خارجی برخوردارند. اسمارتیز نیز محصولی شبیه به در اژه‌های رنگی است. هردو این محصولات کاکائویی بوده و تقریباً از مواد اولیه یکسانی برخوردارند. قیمت هر دو این محصولات در بازار مناسب بوده و همین قیمت مناسب موجب افزایش فروش محصولات شده است.

قیمت دراژه سنگی فله | انواع دراژه

قیمت دراژه سنگی فله در بازار + اسمارتیز

قیمت دراژه سنگی فله در بازار + اسمارتیز برای مشتریان و مصرف‌کنندگان این محصول بسیار حائز اهمیت است. چراکه بیشتر خریدها و فروش‌های این محصول به شکل عمده‌ای و فله انجام می‌گیرد. دراژه سنگی ایرانی نسبت به در اژه‌های خارجی از قیمت مناسب‌تری برخوردار است.

بااین‌حال تمامی مارک‌ها و برندهای ایرانی از قیمت یکسانی برخوردار نیستند. هر کارخانه برای محصولات خود قیمت متفاوتی در نظر می‌گیرد. همچنین مقدار خرید شما تأثیر مستقیمی بر قیمت دراژه خواهد داشت. خریدهای عمده و فله‌ای به‌صرفه‌تر از خریدهای گرمی و جزئی خواهند بود. برای اطلاع دقیق از قیمت دراژه سنگی فله می‌توان با مراکز فروش تماس برقرار کرد.

قیمت دراژه سنگی فله

خرید از تولیدکنندگان دراژه سنگی

خرید از تولیدکنندگان دراژه سنگی یکی از روش‌های مستقیم و بدون واسطه است. در این روش قیمت دراژه سنگی فله بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن یکی از مراکز اصلی و بزرگ تولید و پخش دراژه و اسمارتیز در ایران است.[/box] می‌توان انواع محصولات کاکائویی را از طریق این مجموعه و به شکل فله‌ای و عمده‌ای خریداری کرد. جهت ثبت سفارش می‌توان با کارشناسان فروش در تماس بود.

قیمت دراژه سنگی فله | خرید دراژه

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا