شکلات سنگی دراژه

قیمت شکلات سنگی فله (کارخانه تهران) | کارتن ۱۰ کیلویی

توزیع شکلات سنگی فله با قیمت مناسب در حال انجام است. شکلات سنگی یکی از شکلات های به شدت محبوب بازار است که لاین خرید و فروش آن بسیار شلوغ می باشد. اصولا شکلات ها به دلیل اینکه طبع گرمی دارند و با استفاده از آن ها می توان به انرژی زیادی دست یافت در بین مردم به محبوبیت زیادی دست یافته اند. شکلات سنگی نیز به دلیل ظاهر زیبا و طعم عالی که دارد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است که این استقبال بی نظیر باعث شده بسیاری از تامین کنندگان و توزیع کنندگان محصولات خوراکی به سراغ خرید و فروش شکلات سنگی بروند.

فروش شکلات سنگی فله تولید ایران

فروش شکلات سنگی فله تولید ایران

فروش شکلات سنگی فله تولید ایران تحت مدل ها و وزن های مختلف در همین سایت صورت می گیرد. تامین کنندگان محترمی که مایل به خرید شکلات تلخ سنگی فله هستند می توانند مراتب خرید خود را از طریق سایت یا راه های ارتباطی تعیین شده به دست واحد فروش برسانند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]درواقع، شکلات سنگی در دسته دراژه های شکلاتی قرار دارد و حتی عده ای، آن را یک مدل اسماتیز می دانند.[/box]

شکلات های سنگی همانطور که از نامشان مشخص است شبیه به سنگ هستند و برخی نیز به آن ها شکلات سنگی رودخانه ای می گویند. با استفاده از این دراژه شکلاتی جذاب که شبیه به سنگ طراحی شده است می توان رنگ زیبایی به میز پذیرایی خود بخشید و نمای آن را به صورت چشمگیری زیبا ساخت.

همچنین از آنجایی که، مراسمات مختلفی در کشور ما برگزار می شود و نحوه پذیرایی نیز برای مردم ما مهم است، شاهد فروش فوق العاده محصولاتی همچون شکلات خارجی سنگی هستیم. این شکلات پرفروش خوش طعم از محصولات کادر تولید مجرب و باتجربه ایرانی است که مطابق با ذائقه و سلیقه اکثریت مصرف کنندگان داخلی طراحی و تولید می شود.

فعالیت کارخانه شکلات سنگی در داخل

فعالیت کارخانه شکلات سنگی در داخل

زمان زیادی است که از فعالیت کارخانه شکلات سنگی در داخل می گذرد و در تمام این مدت، کادر کارخانه موفق به تولید شکلات هایی با سطح کیفی بالا شده اند. این تولید باکیفیت و رضایت مصرف کنندگان باعث شده میزان واردات شکلات، کم شود و به عبارتی، یک صرفه جویی بزرگ ارزی اتفاق بیفتد.

به طور کلی، حدود ۶۰ سال از فعالیت تولیدکنندگان ایرانی در این حوزه می گذرد و می توان گفت که کشور ما یکی از باتجربه ترین کشورهای منطقه در زمینه تولید شکلات های متنوع است. هم اکنون نیز شکلات های مختلفی ارجمله شکلات سنگی طبق اصول استاندارد تعریف شده برای آن تولید می شوند و با تضمین کیفیت در اختیار تامین کنندگان گرامی قرار می گیرند.

جدیدترین قیمت شکلات سنگی کیلویی

جدیدترین قیمت شکلات سنگی کیلویی

جدیدترین قیمت شکلات سنگی کیلویی توسط مشاور و کارشناس فروش مرکز در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. با وجود اینکه، شکلات سفید سنگی تولید کارخانه داخلی است؛ اما برای تولید آن، چندین مدل ماده اولیه مصرف می شود که احتمال دارد قیمت هر یک از این مواد مصرفی دستخوش تغییراتی شود که درنهایت، این تغییرات بر قیمت تمام شده شکلات نیز تاثیر خواهد گذاشت.

بنابراین قیمت شکلات سنگی بعد از به روز رسانی اطلاعات آن توسط کارشناس ما در اختیار تامین کنندگان محترم قرار خواهد گرفت. به طور کلی، شکلات سنگی ما به دلیل فروش عمده با قیمت مناسبی توزیع می شود که این نحوه فروش با تضمین کیفیت و سلامت محصول نیز همراه خواهد شد. همچنین امکان خرید شکلات سنگی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکانپذیر می باشد.

فروش اینترنتی شکلات سنگی ریز و درشت با قیمت عمده

فروش اینترنتی شکلات سنگی ریز و درشت با قیمت عمده

فروش اینترنتی شکلات سنگی ریز و درشت با قیمت عمده همراه خواهد بود که این نحوه فروش شکلات سنگی فله با استقبال عالی تامین کنندگان و توزیع کنندگان محصولات خوراکی همراه شده است؛ چراکه بسیاری از این عزیزان در سایر شهرهای کشور مشغول به فعالیت هستند و قطعا خرید آنلاین شکلات سنگی از نظر زمانی، انرژی، مالی و … به نفع آن ها خواهد بود.

اگر شما هم مایل به خرید فله ای شکلات سنگی هستید می توانید سفارش خود را تنها در عرض چند دقیقه زمان ثبت کنید. فقط کافی است فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید. از زمان ثبت سفارش شما تا لحظه ای که آن را دریافت می کنید نیز نهایتا چند روز زمان می برد و درواقع، محموله با باربری مناسب به موقعیت شما ارسال می شود.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا