پودر کاکائوپودر کاکائو نچرالپودر کاکائو هلندی

مرجع قیمت پودر کاکائو ۲۵ کیلویی عمده ممتاز مجوزدار

قیمت پودر کاکائو عمده مجوزدار و خرید و فروش پودر کاکائو به این دلیل که پودر کاکائو در بازار مواد غذایی و سبد کالای مردم بسیار استفاده می شود و برای صادرات مهم است، برای بانکداران، فروشگاه ها و عمده فروشان از اهمیت بالایی برخوردار است. مصرف پودر کاکائو در کشور ما در حال افزایش است. در بازار ایران پودر کاکائو بیشتر از کاکائو برزیل، هلندی، ترک و آمریکایی با درصد کاکائو بالا تهیه و در برندها و تناژهای مختلف به فروش می رسد. این کار تنوع در عرضه پودر کاکائو ایرانی را افزایش می دهد.

مجموعه بازرگانی سورن از واردکنندگان و عرضه کنندگان اصلی پودرکاکائو عمده ممتاز در کشور است

 

قیمت پودر کاکائو عمده

پروسه ایجاد پودر کاکائو چطور است؟

هنگامی که غلاف کاکائو از درختان برداشت می شود، دانه های کاکائو از غلاف ها خارج می شوند، تخمیر و خشک می شوند. سپس دانه های خشک شده را تفت می دهند تا طعم و عطر کاکائو ایجاد شود. دانه های بو داده برای ایجاد مایع کاکائو آسیاب می شوند یا برای تولید محصولات شکلاتی فشرده می شوند. پودر کاکائو جامد خشک با فشار دادن کاکائو برای حذف بیشتر کره کاکائو تولید می شود. این مراحا پروسه اصلی ایجاد پودر کاکائو هستند.

پودر کاکائو ممتاز  علاوه بر ارائه رنگ قهوه ای غنی و طعم شکلاتی، دارای غلظت بالایی از آنتی اکسیدان های فلاوانول است. این ترکیبات گیاهی برای بدن بسیار مفید بوده و به حفظ و بهبود سلامت کمک می کند.

قیمت پودر کاکائو عمده

تنوع جنس پودر کاکائو  ممتاز 

تفاوت پودر کاکائو طبیعی و هلندی به اسیدیته آن مربوط می شود. اسیدیته یا PH پودر کاکائو بر طعم، حلالیت و رنگ آن تأثیر می گذارد (PH بالاتر به معنای رنگ تیره تر است). به طور کلی تولیدکنندگان PH مناسب را برای محصولات خود تعیین می کنند و شیرینی پزها از پودرهایی در محدوده PH 7.5-8.0 استفاده می کنند.

به طور کلی تنوع جنس پودر کاکائو ممتاز به دو دسته کلی طبیعی و هلندی طبقه بندی می شود:

پودر کاکائو نچرال (طبیعی):
معمولا رنگ پودر کاکائو طبیعی روشن است و طعم شکلاتی قوی تری دارد و نت های تلخ و ترش آن دست نخورده است. پودر کاکائو طبیعی ارگانیک ۱۰-۱۲ درصد دارای pH 0.5 ± ۵.۵ است. در صورت درخواست، گزینه های تجاری پرچرب (۲۲-۲۴%) در دسترس هستند.

۱- پودر کاکائو هلندی Netherlands (اروپایی):

پودر کاکائو قلیایی شده کاکائو هلندی نامیده می شود. برای خنثی کردن اسیدیته این پودر کاکائو باید قلیایی شود. این فرآیند باعث تولید کاکائو تیره‌تر با طعم ملایم‌تر می‌شود. این نوع کاکائو راحتتر در مایعات حل می شود. کاکائو هلندی دارای pH 0.3 ± ۷.۳ است و به صورت پرچرب (۲۰-۲۲٪) یا کم چرب (۱۰-۱۲٪) در دسترس است. ایم راحل یاد شده را فرایند داچ سازی پودر هم مینامند. در پروسه داچ سازی حداقل درصد قلیایی شدن به بالای ۷ درصد PH می رسد.

انواع پودر کاکائو هلندی داچ سازی شده شامل موارد زیر است:

  1. پودر کاکائو کارگیل : کد GT50 , کد DB400 و ۱۵۰
  2. پودر کاکائو نیدگرو
  3. پودر کاکائو بنسروپ

۲- پودر کاکائو ترک آلکالایز Altin s8 s9

یکی از پودر کاکائوهای بسیار معروف، محبوب و پرمصرف در ایران نزد تولیدکنندگان و قنادی ها، پودر کاکائو آلتین مارکا S9 , s8 می باشد. این پودر کاکائو با رنگ تیره و طعم تندی که دارد، باعث شده است به پرطرفدارترین کاکائوی ایران تبدیل بشود. این محصول متعلق به شرکت التین مارکا ترکیه است و به صورت مستقیم از مرزهای ورودی وارد کشور می شود.

قیمت پودر کاکائو عمده

روش پودر کاکائو هلندی چگونه است؟

پودر کاکائو هلندی “سبک اروپایی” معروف است. این محصول قلیایی با طعم خالص شکلاتی است که با محلول کربنات پتاسیم شسته شده تا PH اسیدی آن (۷ برابر PH آب) خنثی شود.

در نتیجه، با مخلوط شدن با یک ماده ی خمیر کننده مانند جوش شیرین، دی اکسید کربن تولید نمی کند! بنابراین، دستور العمل هایی که از پودر کاکائو هلندی استفاده می کنند هنوز نیاز به اضافه کردن بیکینگ پودر دارند. اگر محصولی مانند پودینگ، شکلات داغ یا بستنی درست می کنید، طعم تند کاکائو هلندی ممکن است بهترین انتخاب برای ایجاد نمایه عالی باشد.

به دلیل سهولت در مخلوط شدن با مایعات، اغلب برای تولید نوشیدنی های شکلاتی مانند شکلات داغ، نوشیدنی ها و دسرهای یخ زده و برای گردگیری محصولات پخته شده ترجیح داده می شود. سبک داچ کردن یا هلندی کردن کاکائو به دلایل بالا بوجود آمده است.

قیمت پودر کاکائو عمده

مرجع رسمی فروش پودر کاکائو در تهران

مرجع رسمی فروش پودر کاکائو در تهران ، با ارائه انواع پودر کاکائو ۲۵ کیلویی فله ای و عمده ای وارداتی ممتاز اصل از مرکز انبارهای شورآباد، خدمات خود را در سراسر ایران به مشتریان عرضه می نماید. پودر کاکائو ها در کیسه های ۲۵ کیلویی بسته بندی و در پالت های یک تنی در محموله های کانتینری وارد می شوند و در مرکز انبارهای شورآباد که انبار شرکت های بازرگانی واردکننده است نگه داری می شوند. بازرگانی سورن، مرجع رسمی فروش پودر کاکائو در تهران با عرضه سراسری انواع پودر کاکائو قلیایی و نچرال عمده ای و فله در تهران و سایر شهرستان ها، از طریق ارتباط با باربری های مجاز و مطمئن محموله های خود را ارسال می نماید.

خرید اینترنتی Online پودر کاکائو هلندی

خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی Online مرغوب بنسروب به صورت عمده از طریق مرکز سورن با قیمت هایی کاملا رقابتی امکان پذیر گردیده است.این محصول یکی از برند های بسیار موفق و پرفروش در سراسر بازار های جهانی است که ایران نیز یکی از محور های عرضه آن به شمار می رود.
دارا بودن درصد بالا چربی در پودر کاکائو بنسروب هلندی از جمله مهم ترین ویژگی های این محصول از نظر خریداران محسوب می گردد.

قیمت پودر کاکائو عمده

نرخ قیمت آپدیت پودر کاکائو عمده هلندی بنسروپ

خرید پودر کاکائو هلندی بنسروب به عنوان یکی از برند های شناخته شده در بازار ایران با قیمت هایی مناسب از طریق شرکت سورن یک فرصت ایده آل خواهد بود.
این محصول ضمن دارا بودن قیمت های مناسب، از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد.تیرگی پودر کاکائو وارداتی بنسروب از جمله ویژگی های مهم دیگری است که رنگ دهی آن را پوشش می دهد.
تولیدکننده انواع محصولات شکلاتی و کاکائویی قطعا به دنبال انتخاب مواد اولیه ای درجه یک با قیمت مناسب می باشند. این محصول پیشنهاد خوبی برای این دسته از متقاضیان خواهد بود. نرخ قیمت آپدیت به روز پودر کاکائو عمده از طریق تماس با واحد فروش ارائه می شود.

قیمت پودر کاکائو عمده

بزرگترین بورس فروش پودر کاکائو خارجی

بزرگترین بورس فروش پودر کاکائو خارجی سورن در ایران موقعیتی ممتاز را برای خریداران عمده ایجاد نموده است.

امکان خرید بی واسطه پودر کاکائو هلندی و ترک ممتاز و درجه یک به صورت عمده در این بورس فراهم گردیده است.

پودر کاکائو هلندی با بسته بندی هایی ۲۵ کیلویی عرضه می گردد، که همین عاملی برای باصرفه تر بودن مصرف آن خواهد بود.

همچنین انواع پودر کاکائو ۲۵ کیلویی مارک های ترک آلکالایز و نچزال مالزی به صورت مستقیم از محل واردات، تامین و در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار می گیرد.

قیمت پودر کاکائو عمده

شاخص قیمت پودر کاکائو ۲۵ کیلویی عمده مجوزدار

امکان اطلاع مستقیم از لیست قیمت پودر کاکائو ۲۵ کیلویی فله  برای تولیدی ها از طریق گروه بازرگانی سورن بدون هر گونه محدودیتی در کشور فراهم خواهد گردید.

عدم حضور واسطه در مراحل دریافت قیمت خرید عمده موضوع مهمی است که محدودیت های پیش روی خریداران را از میان برخواهد داشت.

قیمت پودر کاکائو عمده ، معمولا از کیسه های ۲۵ کیلویی شروع و پالتهای یک تنی را شامل میشود. بنابراین خریدارانی که به دنبال خرید عمده پودر کاکائو مجوزدار قانونی می باشند، سفارشات خود را به صورت کیسه ای ثبت می نمایند. مشخصا باید به این نکته توجه داشت که قیمت پودر کاکائو عمده ای با قیمت نرخ تک فروشی آن بسیار متفاوت می باشد. بنابراین مراکز تولیدی و لوازم قنادی ها بهتر است خریدهای خود را به صورت فله ای انجام دهند.

 

قیمت پودر کاکائو عمده

قیمت جهانی پودر کاکائو چقدر است؟

قیمت جهانی پودر کاکائو، متاثر از عوامل گوناگونی است که روی این محصول تاثیر می گذارند. همانطور که میدانید پودر کاکائو محصول دانه کاکائو است که از درخت کاکائو می باشد. در واقه دانه های کاکائو میوه های این درخت هستند و مرکز کاشت و برداشت آنها در امریکای جنوبی و آفریقا می باشد. برای اطلاع بیشتر در خصوص قیمت جهانی پودر کاکائو مطلب زیر را مطالعه کنید:

قیمت پودر کاکائو عمده

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا