تافیشکلات ایرانی

خرید و فروش تافی کره ای خوبی برای تجارت را چگونه انتخاب کنیم؟

فروش تافی کره ای و سایر انواع شکلات به صورت آنلاین و اینترنتی امروزه کار را برای خریداران و فروشندگان بسیار راحت کرده است. به گونه ای که در بیشتر مواقع فروشنده و خریدار بدون مراجعه حضوری به یکدیگر میتوانند معاملات خود را انجام دهند. حال چه می خواهد این خرید به صورت عمده باشد یا خورده.

در کنار انواع شکلات و تافی های خارجی موجود در بازار ایران، بهترین برندهای شناخته شده ایرانی نیز اقدام به عرضه محصولات خود کرده اند که خوشبختانه خرید و فروش آن به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد.
از جمله مسائلی که ممکن است برای خریداران عمده انواع تنقلات و به ویژه شکلات و تافی ممکن است پیش آید آن است که آنها در کلان شهرهایی مانند تهران و مشهد حضور نداشته باشند و لذا به مراجع اصلی ارائه این محصولات دسترسی ندارند.
از جمله تولیدات بسیار باکیفیت ایرانی در حوزه تنقلات، انواع شکلات تخته ای، پذیرایی و تافی در طعم های عالی چون شیری، سفید، تلخ، کاراملی و میوه ای به دو صورت ساده و مغزدار می باشد که در بسته بندی با دنیای رنگارنگی ارائه شده است.

فروش تافی کره ای

اما باید دانست که در میان این همه محصول پر تنوع ایرانی، که در بالا به آنها اشاره شد، بازار خرید و فروش تافی بسیار داغ و پر هیجان است و یکی از تقاضاهای اصلی بازارهای داخلی در سراسر کشور از شمال تاجنوب و از شرق تا غرب خرید تافی کره ای و مغزدار است. مهم تر و پرتقاضا تر از بازارهای داخلی، بازارهای خارجی است که در ادامه بیشتر در خصوص آنها صحبت خواهیم کرد.

فروش تافی در انواع مختلف

تافی های قابل تامین و تولیدی ایرانی که پیش تر در خصوص آنها صحبت شد، شامل انواع مختلفی هستند که در زیر به آنها اشاره می شود:

 • انواع تافی کره ای

این تافی ها به صورت رولن، مغزدار و ساده و در بسته بندی های مختلفی تولید و به بازار ارائه می شوند. معمولا بسته بندی های عرف در تافی شامل بسته بندی های به این صورت است:

 • بسته بندی های ۵۰۰ گرمی
 • بسته بندی های یک کیلوگرمی
 • بسته بندی های سه کیلوگرمی

 

فروش تافی کره ای

 • انواع تافی مغزدار

تافی های تولیدی مغزدار ایرانی شامل تنوع بسیار زیاد و در حدود ۱۰ نوع تنوع هستند. این تنوع بالا امکان بسیار خوبی برای تجارت فراهم می آورد. چرا که خرید و فروش شکلات تافی عموما در حجم های بالا و تناژ صورت می گیرد. لذا وجود طعم های متنوع این امکان را می دهد تا سلیقه تمام مشتریان پوشش داده شود و فروش عمده تافی با شرایط آسان تر و راحت تری صورت پذیرد.

 

فروش تافی کره ای

 

 • تافی کاکائویی:

این تافی ها نیز در انواع مختلف و بسته بندی های مختلفی موجود است:

 

 • بسته بندی های ۵۰۰ گرمی
 • بسته بندی های یک کیلوگرمی
 • بسته بندی های سه کیلوگرمی

فروش تافی کره ای

 

 • تافی رولن:

 

 • بسته بندی های ۵۰۰ گرمی
 • بسته بندی های یک کیلوگرمی
 • بسته بندی های سه کیلوگرمی

فروش تافی کره ای

چرا فروش تافی کره ای برای صادرات خوب است؟

صنعت تافی در ایران ریشه ای نزدیک به ۷۰ سال دارد. قدمت هفتاد ساله برای یک صنعت ممکن است قدمتی بالا نباشد، ولی خبر خوب اینکه در همین مدت محدود و ا وجود تولید کنندگان بسیار قدیمی تر از سایر کشورهی، به دلایل مختلفی که توضیح داده می شود. تافی ایرانی، در بین کشورهای مصرف کننده تافی ، محبوب شده و تقاضاهای زیادی را  به خود اختصاص داده است.

دلایل تقاضای بالا برای فروش شکلات تافی کره ای ایران

 • تنوع بالا در طعم و بسته بندی : همانطور که عنوان شد تافی های تولیدی ما دارای طعم و طرح و بسته بندی های متنوعی هستند. از این رو سلیقه اکثر مشتریان خواستار تافی را پوشش می دهند و خرید و فروش و انتخاب شکلات تافی را برای فروشندگان و تاجران راحت می کنن. این یکی از دلایل مهم در تقاضای بالا برای شکلات تافی ما محسوب می شود.
 • قیمت ارزان تافی و رقابت پذیری بالای آن: از دلایل مهم و اصلی دیگر در فروش بالای شکلات تافی، قیمت ارزان تافی در ایران است. فروش تافی کره ای ایران به دلایل زیادی دارای قیمتی بسیار رقابتی و ارزان است. از جمله این دلایل می توان هزینه های نسبتا پایین تولید، دستمزدهای پایین و کم کارگران ایرانی شاغل و مهم تر اینکه افت قیمت ریال نسبت به سایر ارزهای خارجی باعث ارزان تر شدن کالای ایرانی و رقابت پذیری بالای آن شده است.

جهت خرید و فروش تافی کره ای به صورت مستقیم از کارخانه با ما در تماس باشید.

منبع:شکلات ایران

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا