تافیشکلات یامان

خرید تافی ترش یامان مستقیم از کارخانه

خرید تافی ترش یامان ، به طور مستقیم از درب کارخانه برای خریدهای عمده خریداران و توزیع کنندگان عمده شکلات به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

تافی یامان، در طول سالیان اخیر، محبوبیت بالایی پیدا کرده است و از همین رو خرید تافی ترش یامان یکی از تقاضاهای اصلی و بالای بازارهای شکلات در ایران محسوب میشود. تافی های ترش به عنوان یک ایده خلاقانه اولین بار توسط  یامان مطرح و تولید شد و در حال حاضر علاوه با یامان چند کارخانه دیگر نیز اقدام به تولید شکلات ترش نموده اند. در واقع شکلات های ترش با این ایده رفته رفته جای لواشک های قدیمی و سنتی که بعضا آلوده نیز بودند را گرفته و این بازار را از آن خود نموده اند.

خرید تافی ترش یامان

کارخانه یامان واقع در ارومیه با تولید تافی ترش یامان و شرایط خوب قیمتی فروش در سطح کشور، برند خود را محبوب کرده است. از این رو خرید و فروش در این زمینه برای تاجران شکلات توصیه شده و با تجارت در این محصول مزیت ها و حاشیه سود خوبی را تاجران می توانند تجربه نمایند.

خرید تافی ترش یامان

خرید تافی ترش یامان از کشورهای دیگر و فرصت های تجارت بین الملل

تافی های ترش یامان نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای بین الملل نیز محبوبیت خاصی پیدا کرده است و تا کنون تافی یامان به کشورهای زیادی وارد شده و صادارت این محصول در انها انجام شده است. از جمله این کشورها ترکمنستان، آذربایجان، عراق، افغانستان، پاکستان، عمان و سوریه است ک با توجه به نزدیکی مرزی با ایران، به راحتی واردات این محصول را انجام می دهند. ما برای تاجران فعال در فروش بین الملل و بازرگانان خارجی نیز با در نظر گرفتن قیمت های مناسب صادراتی، مزیت های رقابتی خوبی ایجاد نموده ایم. بنابراین علاوه بر فروشندگان عمده ذاخلی برای خرید تافی ترش یامان به منظور صادرات نیز می توانید با ما در تماس باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت های درب کارخانه با ما در تماس باشید.

خرید تافی ترش یامان

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا