شکلات
خانه / تافی / همکاری با کارخانجات تولید شکلات ایرانی

همکاری با کارخانجات تولید شکلات ایرانی

همانطور که می دانیم، در طول سالیان اخیر، کارخانه های ایرانی متنوعی، به تولید شکلات ایرانی اضافه شده اند و امروزه شاهد این هستیم که در شهرهای مختلفی از جمله تبریز که مهد تولید شکلات در ایران است، تولید شکلات ایرانی وجود دارد و کارخانه ها اقدام به تولید شکلات و رقابت با برندهای دیگر می نمایند.

فرصت های تجارت و خرید و فروش شکلات با کارخانه های تولید شکلات ایرانی

با توجه به اضافه شدن تنوع و کیفیت به تولید شکلات ایرانی، جذابیت این شکلات ها نیز روز به روز در حال افزایش است و به دلیل افزایش شدید قیمت های شکلات های خارجی و نوسانات ارز که باعث گرانی شکلات های خارجی شده است، بسیاری از طرفداران شکلات به خرید شکلات ایرانی و مصرف آن روی آورده اند. از این رو در این زمینه ما شاهد افزایش تقاضاها برای خرید شکلات ایرانی هستیم. لذا با توجه به گستره مشتریان ما در سراسر کشور، مجموعه شکلات ایران پیشنهادات همکاری خود را برای کارخانه های تولی  شکلات  ایرانیبا کیفیت برای عقد قرارداد و فروش ارائه می نماید.

خرید تافی

واردات شکلات کشورهای خارجی  از لیست شکلات ایرانی های با کیفیت و مقرون به صرفه

قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه و همچنین ارزان تر شکلات های ایرانی نسبت به سایر رقبای خارجی در سنوات گذشته باعث شده است تا تقاضای تاجران و واردکنندگان کشورهای خارجی نسبت به تجارت در زمینه شکلات های ایرانی افزایش یابد. به طوریکه عدد صادرات شکلات ایرانی در سال گذشته از مرز یک میلیارد دلار نیز عبور کرده است. از کشورهای اصلی وارد کننده شکلات و تافی ایرانی می توان به عراق، افغانستان، پاکستان، ترکمنستان و ارمسنتات اشاره کرد. در زمینه صاردات شکلات و تافی نیز ما با تاجران زیادی از سراسر کشورهای خارجی ذکر شده در ارتباط هستیم. لذا فرصت همکاری با خرید انحصاری شکلات تافی تولید کنندگان با کیفیت ایراتی وجود دارد. لذا تولید کنندگانی که قصد همکاری با مجموعه شکلات ایران دارند می توانند از طریق تماس با ما نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی اقدام نمایند.

تولید شکلات ایرانی

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تافی ارزان صادراتی

کارخانه تافی ارزان صادراتی (۱۲ کیلویی) + فیلم خط تولید تافی

تافی ارزان صادراتی یکی از محصولاتی است که با خرید عمده آن و صادرات به …

Call Now Buttonتماس با ما