شکلات
خانه / تافی / فروش تافی شیرین وطن در تهران

فروش تافی شیرین وطن در تهران

فروش تافی تهران و شهرستان، محصول کارخانه شیرین وطن به صورت عمده و فله برای خریداران عمده و توزیع کنندگان، از طریق فروش مستقیم درب کارخانه به انجام می رسد.

فروش تافی تهران

کارخانه شیرین وطن درسال ۱۳۸۳ در شهر تبریز، مهد شکلات و شیرینی ایران اففتاح شده است. این شرکت با فضای ۹ هکتار متر مربع تولید کننده انواع محصولات شکلاتی شامل: شکلات پشمکی، تافی، بیکوییت و ویفر است. استفاده شیرین وطن از بهترین دستگاه های تولید با فناوری و تکنولوزی روز دنیا و نیز مواد اولیه با کیفیت در تولید، به تولید با کیفیت محصولات نهایی منجر شده است. فروش تافی تهران و سایر شهرستان ها با برند شیرین وطن، از طریق تماس با برای خریدهای عمده امکان پذیر است. برای کب اطلاعات بیشتر محصولات و قیمت های کارخانه با ما در تماس باشید.

انواع تافی شیرین وطن شامل دسته بندی کلی در نمونه عکس های زیر است. البته هر کدام از این تافی ها دارای دسته بندی های جزیی تر با طعم و بسته بندی های متفاوتی هست که برای اطلاعات بیشتر محصولات می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش تافی تهران

  • فروش تافی تهران
  • فروش تافی تهران
  • فروش تافی تهران

صادرات تافی شیزین وطن با سایر کشورها

علائه بر فروش تافی تهران و شهرستان شیرین وطن، با عنایت به فروش بالای شکلات و تافی ایرانی در سال های گذشته به خارج از کشور، فرصت های صادرات این تافی برای کشورهای دیگر نیز فراهم است. از جمله کشورهای هدف صادراتی می توان به عراق، افغانستان، پاکستان، هند و کشورهای آفزیقایی اشاره کرد. صادرکنندگان و فروشندگان در عرصه بین الملل می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای قیمت های عمده درب کارخانه با ما در تماس باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تافی ارزان صادراتی

کارخانه تافی ارزان صادراتی (۱۲ کیلویی) + فیلم خط تولید تافی

تافی ارزان صادراتی یکی از محصولاتی است که با خرید عمده آن و صادرات به …

Call Now Buttonتماس با ما